Zmiany w Multiofercie Cyfrowego Polsatu

Data: 
23 sie 2010

Dzisiaj Cyfrowy Polsat wprowadza modyfikacje swojej oferty usług zintegrowanych. W ramach abonamentu za telewizję można otrzymać w prezencie jeszcze większy pakiet danych w usłudze Internet, przyznawany teraz na cały okres trwania umowy. Obniżono też ceny modemów.

Przypomnijmy, że od 1 czerwca br. w ramach Multioferty klient kupując pakiet kanałów telewizyjnych, otrzymywał dodatkowo pakiet do 2 GB danych w usłudze Internet i 30 minut na połączenia telefoniczne. Od dzisiaj, w ramach opłaty za telewizję, abonent otrzyma w prezencie nawet 3 GB danych w usłudze Internet. Dodatkowo, nowy, powiększony pakiet danych jest stały przez cały okres trwania umowy. Klient wybierając umowę z okresem podstawowym 29 miesięcy, może dostać w prezencie nawet 87 GB szybkiego Internetu. Liczba minut przyznawanych w ramach usługi Telefon nie zmienia się. Jednocześnie abonent korzysta ze wszystkich bonusów dostępnych w bieżącej ofercie telewizyjnej. Ceny pakietów telewizyjnych nie ulegają zmianie.

Jeśli jednak liczba danych i minut okazałaby się niewystarczająca, abonent może korzystać w dowolnej konfiguracji z dodatkowych, fakultatywnych, korzystnych pakietów dostępnych w usłudze Internet i Telefon. 

Także ceny modemów, zależne od długości trwania umowy oraz dodatkowego pakietu danych, zostały obniżone. Już dziś, wybierając na przykład Pakiet 12 GB z umową na 29 miesięcy, klient może wybierać pomiędzy dwoma modemami, za które zapłaci 1 zł. Jeśli przy tym czasie trwania umowy wybierze Pakiet 30 GB modem Huawei E182E wraz z routerem Huawei D100 otrzyma za 2 zł.

Usługi zintegrowane są adresowane zarówno do nowych klientów, jak i obecnych abonentów platformy, którzy w dowolnym momencie trwania umowy mogą poszerzyć aktualnie posiadany pakiet telewizyjny o dostęp do jednej lub dwóch usług telekomunikacyjnych.

Multioferta jest dostępna w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu oraz w sieci mPunkt. Zestaw z Internetem i Telefonem można nabyć w około 500 punktach znajdujących się w zasięgu usługi Internet, natomiast zestaw z Telefonem można aktywować w całej sieci sprzedaży (blisko 1200 punktów w całej Polsce).

Usługa dostępu do Internetu dla użytkowników Cyfrowego Polsatu jest realizowana w najnowocześniejszej w Polsce sieci budowanej przez firmę Sferia S.A. dla spółki Aero 2, w technologii Evolved HSPA - HSPA+, na częstotliwości 900 MHz. Transmisja danych w technologii HSPA+ pozwala na pobieranie danych z prędkością do 21 Mb/s i wysyłanie z prędkością do 5,76 Mb/s. Obecnie z oferty Internetu Cyfrowego Polsatu mogą korzystać mieszkańcy ok. 11 000 miejscowości.

 

prstats.po?p=220621

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014