Zimowe nowości w ofercie internetowej Cyfrowego Polsatu

Data: 
31 sty 2014

Nowe pakiety internetowe, także z nielimitowanym dostępem do największej telewizji internetowej IPLA, w atrakcyjnych cenach, nowe tablety i zestawy domowo-mobilne pozwalające na korzystanie z Internetu w ramach jednego abonamentu – Cyfrowy Polsat prezentuje zimowe nowości w ofercie internetowej.

Większe pakiety w niższych cenach

Zmiany w ofercie internetowej Cyfrowego Polsatu uwzględniają trendy rynkowe i rosnące potrzeby użytkowników, którzy coraz więcej czasu spędzają w sieci – przeglądają strony WWW, oglądają wideo, pobierają i wysyłają pliki – a na co dzień kontaktują się mobilnie, za pośrednictwem smartfonów i tabletów.

Nowy, duży pakiet 30 GB jest dostępny w tej odsłonie oferty już za 89,90 zł (dla abonentów telewizji i 99 zł dla pozostałych klientów). Pakiet pozwala na aktywne surfowanie w sieci – m.in. nielimitowane przeglądanie stron WWW i korzystanie z największej polskiej telewizji internetowej IPLA. W cenie abonamentu klient otrzymuje również dostęp do pakietu IPLA MIX z 23 kanałami telewizyjnymi online oraz zestawem 30 atrakcyjnych filmów pełnometrażowych, który aktualizowany jest co tydzień.

Obniżona do 69,90 zł (dla abonentów TV i 79,90 zł dla pozostałych klientów) została cena pakietu 25 GB. Mniej wymagający użytkownicy sieci docenią także pakiety: 15 GB (49,90 zł/59,90 zł), 10 GB (39,90 zł/49,90 zł), 3GB (24,90 zł/29,90 zł) i 1GB (14,90 zł)

s-400-x.jpg

Nowe tablety Huawei i Modecom

Do portfolio sprzętowego operatora dołączył Huawei MediaPad Link LTE – kolejny model tabletu z serii MediaPad w ofercie Cyfrowego Polsatu z wbudowanym modemem LTE o prędkości maksymalnej 150 Mb/s. Tablet Huawei z systemem Android 4.1 pozwala na bycie online także poza domem i dostępem do Internetu stacjonarnego. Na tablecie można wygodnie korzystać z dużych plików umieszczonych w cyfrowej chmurze czy wysokiej jakości plików multimedialnych (np. filmów w rozdzielczości HD) bez konieczności długiego oczekiwania na ich pobranie.

Drugą nowością jest tablet Modecom IPS X2 3G+, pierwsze urządzenie tego producenta w portfolio Cyfrowego Polsatu. Tablet jest wyposażony w łączność 3G oraz ekran o przekątnej 8” i rozdzielczości 1024x768 pikseli.

Nowe tablety są dostępne z wyżej wymienionymi pakietami danych z oferty podstawowej od pakietu za 24,90 zł (29,90 zł/mies.)

ODU-IDU, czyli LTE w domu od 39,90 zł

Nowy pakiet 30 GB znalazł się także w ofercie Internetu domowego LTE z zestawem ODU-IDU umożliwiającym surfowanie z LTE na wielu urządzeniach. Z Internetu domowego LTE, który może być alternatywą dla Internetu stacjonarnego, można skorzystać z czterema pakietami: 10 GB (39,90 zł/49,90 zł), 15 GB (49,90 zł/59,90 zł), 25 GB (69,90 zł/79,90 zł) i 30 GB (89,90 zł/99,90 zł). Zestaw ODU-IDU składa się ze specjalnego zewnętrznego modemu ODU-100 LTE – istotnie zwiększającego zasięg superszybkiego internetu LTE i w konsekwencji zapewniającego jego lepszą jakość i szybkość – oraz współpracującego z nim klasycznego routera domowego LTE IDU-100 wyposażonego w Wi-Fi. Rozwiązanie zapewnia superszybki Internet mieszkańcom domów jednorodzinnych i małych bloków oraz firmom, wszędzie tam, gdzie nie ma infrastruktury kablowej lub równie dobrego zasięgu tradycyjnego Internetu mobilnego.

Internet domowy i mobilny z jednym abonamentem

W zimowej ofercie Cyfrowego Polsatu znalazły się także nowe zestawy domowo-mobilne. Teraz z jednym abonamentem internetowym można zapewnić sobie dostęp do superszybkiej sieci w domu i na urządzeniach mobilnych. Już z abonamentem za 39,90 zł/49,90 zł dostępny jest zestaw z routerem domowym LTE, tabletem pozwalającym surfować mobilnie i dwiema kartami SIM. Z routerem domowym LTE i dwiema kartami SIM można wybrać tablety: Huawei MediaPad 10 Link LTE, Modecom IPS X2 3G+, Prestigio MultiPad 2 oraz Samsung Galaxy Tab II 7.0 P3100.

Internet i telewizja – to się opłaca!

Dzięki dodatkowym benefitom, z dwóch usług operatora można skorzystać na bardzo atrakcyjnych warunkach. Tak jak dotychczas, abonenci telewizji Cyfrowego Polsatu, dokupując usługę Internetu mogą otrzymać: dodatkowe dane – do 5 GB co miesiąc lub rabat na abonament w wysokości nawet 10 zł.

Największy zasięg sieci LTE w Polsce

Zasięg mobilnego Internetu oferowanego przez Cyfrowy Polsat regularnie rośnie – można z niego korzystać, podróżując niemal po całym kraju. Dziś w zasięgu Internetu w technologii LTE znajduje się już blisko 26 mln Polaków (66,7 % populacji Polski) i jest to największa sieć LTE w Polsce. W zasięgu Internetu HSPA/HSPA+ jest już blisko 100% populacji.

prstats.po?p=266226

Ostatnia aktualizacja 23.09.2014