Wyjazd do Glasgow na galę MTV Europe Music Awards 2014 i 50 innych nagród do wygrania w konkursie Paszportu Korzyści!

Data: 
21 paź 2014

2014-10-21_konkurs_paszportu_korzysci_i_mtv.jpg

Uczestnicy programu lojalnościowego Paszport Korzyści Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku, mogą wziąć udział w kolejnym wielkim konkursie, tym razem organizowanym we współpracy z kanałem MTV. Konkursowicze powalczą o wyjątkowo atrakcyjną i prestiżową nagrodę - wyjazd dla dwóch osób do Glasgow i uczestnictwo w wielkiej gali MTV Europe Music Awards 2014! Do zdobycia jest także ponad 50 innych cennych nagród: zaproszenia na MTV EMA Pre-Party w Warszawie, zegarki, bezrękawniki i słuchawki MTV.

Konkurs potrwa do 28 października br. Został przygotowany specjalnie dla uczestników Programu Paszport Korzyści, czyli stałych klientów organizatorów: Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku oraz ich bliskich, będących posiadaczami Karty Korzyści. Każdy, kto spełnia te warunki, dokonał lub dokona rejestracji w Programie i doda Kartę Korzyści do swojego konta, ma szansę na uczestnictwo w jedynym w swoim rodzaju europejskim wydarzeniu muzycznym - gali MTV EMA 2014, która jak co roku gościć będzie wielkie gwiazdy z wielu krajów, reprezentujące różne gatunki muzyczne, oraz fanów muzyki z całego świata. Gala odbędzie się już 9 listopada br. w Glasgow w Szkocji, a stacja MTV przeprowadzi z niej bezpośrednią transmisję.

Zwycięzca konkursu, wraz z osobą towarzyszącą, obejrzy to emocjonujące wydarzenie na żywo. Nagroda obejmuje przeloty, transfery lotnisko – hotel, hotel – pre-party – Gala MTV EMA – hotel, hotel – lotnisko, noclegi ze śniadaniem w 4-gwiazdkowym hotelu oraz wejście VIP na tę wyjątkową imprezę.

 Zadanie konkursowe

Uczestnicy konkursu mają za zadanie odpowiedzieć kreatywnie na pytanie: "Dlaczego właśnie Ty powinieneś pojechać na MTV EMA 2014 do Glasgow?”. Tylko jedna, najciekawsza odpowiedź będzie przepustką do niezapomnianych przeżyć w Glasgow w towarzystwie największych światowych gwiazd muzyki. To nie wszystko – kolejnych 50 wybranych odpowiedzi zostanie wyróżnionych nagrodami dodatkowymi. W puli nagród, oprócz wyjazdu znalazło się:

  • 10 zaproszeń na MTV EMA Pre-Party w Warszawie
  • 10 bezrękawników MTV
  • 10 par słuchawek MTV
  • 20 zegarków MTV

O przyznaniu nagród decydować będzie komisja konkursowa, która dokona weryfikacji i oceny nadesłanych odpowiedzi. Wyniki zostaną opublikowane na stronie www.paszportkorzysci.pl, gdzie znaleźć można także szczegółowe informacje na temat akcji oraz jej regulamin.

Kampania informująca o konkursie

Równolegle ze startem konkursu ruszyła kampania promująca akcję w mediach Cyfrowego Polsatu, sieci Plus, PlusBanku i Paszportu Korzyści. Oprócz stron WWW obejmuje ona także profile społecznosciowe organizatorów - Facebook, Instagram, YouTube oraz zewnętrzne serwisy internetowe - młodzieżowe portale muzyczne i rozrywkowe.

Paszport Korzyści to unikalny program lojalnościowy dla obecnych klientów Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku oraz ich bliskich, gwarantujący dostęp do specjalnych usług, ofert, rabatów, a także rozrywki. Uczestnicy Programu otrzymują zniżki w programie smartDOM, dzięki czemu mogą oszczędzać przez dodawanie kolejnych usług, oraz możliwość skorzystania z wyjątkowej oferty: „Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę”. Zyskują również atrakcyjne zniżki na produkty Partnerów Programu, czyli wiodących firm z takich branż jak: handel detaliczny, ubezpieczenia, zdrowie, paliwa i gastronomia. Specjalne promocje na swoje produkty przygotował także dla nich PlusBank, m.in. promocyjnie oprocentowany kredyt gotówkowy lub Konto Plus, którego aktywne używanie obniża rachunki w Cyfrowym Polsacie i Plusie. Uczestnicy Programu mogą też brać udział w konkursach i loteriach, a dzięki temu wygrywać atrakcyjne nagrody: bilety na ważne wydarzenia sportowe, wejściówki na koncerty i festiwale oraz programy rozrywkowe Telewizji Polsat, a także role w serialach i wiele innych, ciekawych atrakcji. Więcej informacji na temat Programu i konkursu można znaleźć na http://www.paszportkorzysci.pl/

Tegoroczną galę MTV EMA, która odbędzie się w SSE Hydro w Glasgow, poprowadzi Nicki Minaj, która również na niej wystąpi. Tego wieczoru na scenie pojawią się także, m. in. Ariana Grande, Ed Sheeran, Calvin Harris, Kiesza, Royal Blood i Charli XCX. Tegoroczną nagrodę „Global Icon” otrzyma Ozzy Osbourne. Fani wciąż mogą głosować na swoich faworytów na stronie http://www.mtvema.com/. Głosowanie potrwa do 8 listopada, do godz. 12:00. Transmisja z wręczenia nagród MTV EMA 2014 na żywo, prosto z Glasgow w niedzielę, 9 listopada o godzinie 21:00, tylko na kanale MTV. Z kolei 4 listopada, w warszawskiej Soho Factory, odbędzie się MTV EMA Pre-Party. Gościem specjalnym wieczoru będzie gwiazdor reggae i dancehall Gentelman. Podczas gali wręczona zostanie nagroda dla zwycięzcy w kategorii „Najlepszy Polski Artysta”. W tym roku walczą o nią: Grzegorz Hyży, Jamal, Mrozu Artur Rojek oraz Dawid Kwiatkowski. Laureat będzie miał szansę powalczyć o tytuł „Najlepszego Światowego Artysty”.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 23.10.2014