Wyjątkowy Konkurs Fotograficzny National Geographic i Cyfrowego Polsatu startuje po raz ósmy

Data: 
21 sie 2018

Od 20 sierpnia do 30 września br. kanał telewizyjny National Geographic i Cyfrowy Polsat, operator największej polskiej platformy satelitarnej i dostawca nowoczesnych usług multimedialnych, zapraszają miłośników fotografii do udziału w ósmej edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego. Uczestnicy zabawy mogą zgłaszać swoje prace w czterech kategoriach tematycznych, a zwycięzcy otrzymają możliwość opublikowania wykonanego przez siebie zdjęcia w prestiżowym kalendarzu na 2019 rok i oryginalne nagrody.

Po sukcesie siedmiu dotychczasowych edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, National Geographic i Cyfrowy Polsat startują z kolejną odsłoną zabawy dla amatorów fotografowania. W tym roku prace można zgłaszać w czterech kategoriach tematycznych: „Dziki instynkt”, „Ludzie i ich pasje”, „Świat w obiektywie” oraz „Ruch i akcja”, za pośrednictwem aplikacji konkursowej dostępnej na stronie Cyfrowego Polsatu http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/konkursy/konkurs-foto-ng-8.cp i National Geographic http://konkurs.natgeotv.com./

Konkurs składa się z sześciu tygodniowych etapów. W każdym z nich uczestnicy mogą dodać dowolną liczbę zdjęć. Laureaci poszczególnych etapów będą wyłaniani w głosowaniu internautów odwiedzających aplikację konkursową. W każdym z etapów nagrodzone zostaną dwie osoby. Szansę na udział w ścisłym finale będą mieli wszyscy uczestnicy. Zwycięzców, niezależnie od wyników głosowań internetowych, wybierze jury.

Dwunastu finalistom konkursu zostaną przyznane atrakcyjne nagrody finałowe, a wyróżnione zdjęcia przez nich wykonane zostaną opublikowane w kalendarzu na 2019 rok. Dla dwunastu szczęśliwców wytypowanych w poszczególnych tygodniach przewidziano nagrody etapowe.

Kanał National Geographic HD w Cyfrowym Polsacie dostępny jest na pozycji 124.

ngc_plansza_tga_1024x576_2_0.jpg

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 22.08.2018