Wyjątkowe święta w programie smartDOM Plusa i Cyfrowego Polsatu. Nowoczesne telewizory smart i sprzęt AGD!

Data: 
10 lis 2016

Ruszyła oferta świąteczna Plusa i Cyfrowego Polsatu, która o zawrót głowy przysporzy wytrawnych poszukiwaczy prezentów! Nowoczesne telewizory, smartfony, tablety, laptopy, routery i modemy, sprzęt AGD oraz usługi dla domu to mnóstwo możliwości do skomponowania wyjątkowych podarunków dla rodziny.

 Sposób na najlepsze święta

W świątecznej ofercie programu znalazły się nowoczesne telewizory smart, które sprawiają, że oglądanie telewizji jest czystą przyjemnością: LG smart TV 49” z procesorem Triple XD Engine  i Samsung UHD smart TV 55” z technologią PurColour, które zapewniają perfekcyjną jakość wyświetlanych materiałów. Do tego smartfony: LG X Power z odporną baterią i Samsung Galaxy J5 z aparatem 13 Mpix – to wszystko w zestawach smartDOM dla przenoszących numer do Plusa.

sd.png

Polecane zestawy w ramach programu smartDOM – dla przenoszących numer do sieci Plus

Zestaw ze sprzętami LG:

 • nowoczesny telewizor LG smartTV 49” za 0 zł na start z ratą 50 zł/mies. (48 rat),
 • smartfon LG X Power z ekstra długim czasem pracy na jednym ładowaniu baterii za 0 zł na start, z ratą 20 zł/mies. (48 rat),
 • abonament w Plusie w ofercie elastycznej za 20 zł/mies. z rabatem smartDOM z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz 5 GB Internetu, łącznie miesięcznie za 90,01 zł.

 Zestaw ze sprzętami Samsung:

 • telewizor Samsung UHD Smart TV 55” za 0 zł na start z ratą 87 zł/mies. (48 rat),
 • smartfon Samsung Galaxy J5 za 0 zł na start z ratą 20 zł/mies. (48 rat),
 • abonament w Plusie w ofercie elastycznej za 20 zł/mies. z rabatem smartDOM z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz 5 GB Internetu, łącznie miesięcznie za 127,01 zł.

Telewizory na raty w zestawach są w ofercie za 0 zł na start dla klientów posiadających umowę w Plusie lub Cyfrowym Polsacie co najmniej od 3 miesięcy.

Internet LTE Plus bez limitu danych, tablet, router oraz nowość – smartfon

Klienci, którzy do posiadanej przez siebie usługi Plusa lub Cyfrowego Polsatu, dokupią Internet LTE Plus bez limitu danych za 25 zł/mies. mają do wyboru sprzęty HUAWEI:

 • router domowy LTE Plus Advanced z ratą 17 zł/mies. (36 rat) lub
 • tablet MediaPad T2 z ratą 23 zł/mies. (36 rat) lub
 • smartfon HONOR 7 Lite z ratą 30 zł/mies. (36 rat).

W zależności od potrzeb, można wybrać opcję z jednym z powyższych sprzętów lub dokupić drugi w promocji „Dodatkowe urządzenie za 0 zł na start”.

Pełna oferta telewizyjna nawet 3 miesiące bez opłat i opcja ON THE GO w cenie

Świąteczne prezenty znalazły się także w zestawach z telewizją Cyfrowego Polsatu. Pełna oferta telewizyjna z ponad 170 kanałami teraz nawet 3 miesiące bez opłat, opcja ON THE GO w cenie z każdym pakietem, zestawy z telewizorem LG smart TV 49” i/lub tabletem Modecom FreeTab 8015 i rabaty w programie smartDOM, to wszystko już w najbliższych dniach w świątecznej ofercie telewizyjnej.

 Polecany zestaw z telewizorem:

 • pełna oferta telewizyjna z ponad 170 kanałami z rabatem smartDOM za 49,99 zł/mies.
 • telewizor LG Smart TV 49”za 0 zł na start z ratą 50 zł/mies. (48 rat),
 • w cenie opcja ON THE GO, która pozwala na oglądanie 87 kanałów i wielu materiałów wideo na żądanie nawet na 3 urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO, łącznie miesięcznie za 99,99 zł.

 AGD w smartDOM 10% taniej

Święta w smartDOM to także wyjatkowa okazja dla poszukujących sprzętów AGD. Decydując się na zakup pralki, zmywarki, lodówki i kuchenki gazowo-elektrycznej, klienci korzystający z rabatu smartDOM mogą zaoszczędzić ponad 400 zł.

AGD dostępne w wybranych punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu to sprzęty firmy MPM: pralka automatyczna typu slim (model WA-6040S), kuchnia gazowo-elektryczna (model GH-5001W), chłodziarko-zamrażarka (model KB-3202E) oraz nowość: zmywarka wolnostojąca (model DW-6002W inox).

Świąteczne kampanie

Ofertę świąteczną w smartDOM wspierać będzie kampania reklamowa ze spotami telewizyjnymi z udziałem ambasadorów programu smartDOM – Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka. Filmy powstały według scenariuszy przygotowanych przez Joannę Okuniewską, Pawła Cholewę i Jakuba Korolczuka, za ich koncepcję odpowiada agencja Grey, reżyserował Bartek Prokopowicz. Zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum. Pierwszy ze spotów, który jest dostępny na https://youtu.be/sEkPuOGeZHM, będzie można zobaczyć już dziś w Polsacie i kanałach tematycznych Grupy Polsat, w TVP1, TVP2 oraz TVN. Kampania świąteczna programu smartDOM obejmie także stacje radiowe, outdoor i Internet.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 10.11.2016