Wygraj wycieczkę i konsole w konkursie Cyfrowego Polsatu i CBS Action

Data: 
07 paź 2013

teaser_7.jpg

Wystartował konkurs dla abonentów Cyfrowego Polsatu i widzów CBS Action, w którym nagrodą główną jest voucher biura podróży o wartości 10.000 PLN oraz osiem konsol XBOX 250GB + Kinect. Konkurs potrwa do 1 listopada i jest związany z emisją serialu „Braterstwo” na kanale CBS Action.

Zręczność, wiedza i kreatywność na pewno pomogą uczestnikom zabawy w zdobyciu cennych nagród. Aplikacja konkursowa uamieszczona na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu oraz na fanstronie operatora w serwisie Facebook.com zawiera trzy zadania: uczestnicy zagrają w krótką grę, rozwiążą qiuz i odpowiedzą na pytanie otwarte. Zwycięzcą nagrody głównej – vouchera biura podróży o wartości 10.000 PLN będzie osoba wyłoniona przez komisję konkursową, która swoją wiedzę i szybkość działania połączy z oryginalnością odpowiedzi udzielonej na pytanie otwarte.

Konkurs wspiera kampania prowadzona na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu pod adresem www.cyfrowypolsat.pl, fanstronie operatora oraz w mediach wewnętrznych platformy.

Serial „Braterstwo” oraz ofertę Cyfrowego Polsatu od 1 października br. promuje również kampania outdoorowa w 33 miastach w całej Polsce.

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą kanał CBS Action w pakiecie Film HD (dostępnym z pakietem Familijny Max HD) na pozycji 55 na liście kanałów platformy. Serial „Braterstwo” na CBS Action można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 21:00.

O SERIALU:

„Braterstwo” (ang. „Brotherhood”, od 2006)

Do zdominowanego przez potomków emigrantów z „Zielonej Wyspy” miasteczka Providence na Rhode Island, po latach wygnania wraca Michael Caffee (Jason Isaacs znany z serii filmów o Harrym Potterze) – irlandzki gangster, który niegdyś miał w mieście duże wpływy. Jego chęć powrotu do przestępczego życia może uprzykrzyć życie Tommy’emu (Jason Clarke) – rodzonemu bratu Michaela. Okazuje się, że obu braci więcej dzieli niż łączy, zwłaszcza podejście do przestrzegania prawa. Pod nieobecność Michaela, Tommy realizował się, bowiem jako lokalny polityk dbający o społeczność Providence.

Rodzeństwo zmuszone będzie rywalizować ze sobą, aby zrealizować swoje zamiary. Brat, stojący po drugiej stronie barykady to nie jedyny problem Michaela. Jego plany nie przypadają także do gustu Freddiemu Corkowi i prowadzonej przez niego irlandzkiej mafii. Co zwycięży: braterska więź czy partykularny interes? Kto okaże się wygranym - oddany polityk czy przestępca?

„Braterstwo” zdobyło nagrodę ASCAP Film and Television Music Award dla najlepszego serialu telewizyjnego oraz dwie nagrody i trzy nominacje Satelite w latach 2006 -2008.

                                                                                              

O CBS ACTION

CBS Action to wybuchowa mieszanka amerykańskich seriali sensacyjnych, pełnych napięcia thrillerów, popularnych seriali science-fiction i filmów akcji. Po niespotykanym sukcesie tego kanału w Wielkiej Brytanii CBS Action jest dostępny również w Polsce. Znane tytuły z biblioteki CBS, takie jak „Star Trek”, „Jerycho”, „4400”, „Diagnoza morderstwo” czy „Miasteczko Twin Peaks” zainteresują widzów, którzy pragną emocji, odważnych postaci oraz przykuwających do fotela scen akcji. Oprócz seriali na CBS Action można obejrzeć filmy akcji, przygodowe i westerny. CBS to jeden z producentów telewizyjnych o najdłuższej historii i największych sukcesach na koncie. Dzięki nim ma niezwykle bogatą ofertę programów telewizyjnych. CBS to marka rozpoznawalna na całym świecie i ciesząca się zaufaniem; marka, która odpowiada za sukces takich hitów, jak „CSI”, „Agenci NCIS” i „America’s Next Top Model”. Dzięki kanałowi CBS Action widzowie mogą z zapartym tchem śledzić pościgi i strzelaniny, wspierać dobrych (bądź też złych) bohaterów – po prostu dać się porwać emocjom.

Więcej informacji na www.cbsaction.tv

prstats.po?p=256126

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014