Wszystkie mecze el. MŚ 2022 wyłącznie w Grupie Polsat Plus. Mecze Polski na żywo na Polsat Sport Premium 1. Już dziś Polska - Albania na żywo o 20:35 w Polsat Sport Premium 1 dostępnym m.in. w Polsat Box i Polsat Box Go

Data: 
02 wrz 2021

W czwartek Reprezentacja Polski rozegra swoje czwarte spotkanie eliminacji piłkarskiego mundialu. Mecz Polska – Albania na żywo o godzinie 20:35 pokaże kanał Polsat Sport Premium 1. Studio przedmeczowe od godziny 19.00.

Telewizja Polsat posiada prawa do pokazywania wszystkich meczów eliminacji MŚ 2022 w strefie europejskiej. Mecze będzie można oglądać m.in. na antenach sportowych Polsatu, w pakietach Polsat Box oraz w serwisie Polsat Box Go.

Eliminacje piłkarskiego mundialu wystartowały w marcu i potrwają do listopada. Tak krótki przedział czasowy, w którym wyłonieni zostaną uczestnicy mistrzostw świata skutkuje niezwykle napiętym harmonogramem rozgrywania spotkań. Aż trzy kolejki meczowe odbyły się w marcu i tyle samo czeka kibiców we wrześniu. Po dwie odbędą się także w październiku i listopadzie.

Po marcowych meczach Reprezentacja Polski ma na koncie jedno zwycięstwo i tyle samo remisów oraz porażek. Sprawa awansu Biało-Czerwonych pozostaje otwarta, a kluczowe znaczenie będą miały starcia z Albanią (2.09), San Marino (5.09) oraz Anglią (8.09). Wszystkie te mecze będzie można obejrzeć na żywo w kanale Polsat Sport Premium 1. Spotkaniom jak zawsze towarzyszyć będzie rozbudowany program studyjny z udziałem czołowych dziennikarzy i ekspertów piłkarskich w naszym kraju. Mecze Polaków skomentują Bożydar Iwanow i Andrzej Niedzielan.

Telewizja Polsat posiada prawa do pokazywania wszystkich meczów eliminacji Mistrzostw Świata w strefie europejskiej. Fani mogą zatem liczyć na spotkania z udziałem broniących tytułu Francuzów, świeżo upieczonych Mistrzów Europy – Włochów czy Portugalczyków, Niemców, Hiszpanów i Belgów, których barwy reprezentują najlepsi piłkarze globu.

Transmisje meczów eliminacji mistrzostw świata dostępne są w kanałach Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, a także – bez reklam i w jakości Super HD – w kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2 oraz w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych premium PPV. Wszystkie stacje można znaleźć w pakietach Polsat Box (wcześniej Cyfrowego Polsatu) oraz w serwisie rozrywki internetowej Polsat Box Go dostępnym na komputerach, laptopach, urządzeniach mobilnych oraz w Smart TV, Android TV i Apple TV.

WRZEŚNIOWE MECZE REPREZENTACJI POLSKI W ELIMINACJACH PIŁKARSKIEGO MUNDIALU:

 

2.09, Polska – Albania               Polsat Sport Premium 1, studio godz. 19:30, mecz godz. 20:35

 

5.09, San Marino - Polska          Polsat Sport Premium 1, studio godz. 19:30, mecz godz. 20:35

 

8.09, Polska – Anglia                Polsat Sport Premium 1, studio godz. 19:30, mecz godz. 20:35

 

Wszystko o eliminacjach piłkarskiego mundialu oraz szczegółowy plan transmisji kanałów sportowych Telewizji Polsat na portalu Polsatsport.pl

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 27.10.2021