Wrześniowe nowości VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Data: 
11 wrz 2013

Na półce z nowościami VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu pojawiają się tytuły, które ukoją smutek związany z mijającym latem. Intrygujące, zaskakujące, niejednokrotnie przerażające produkcje, to m.in. „Martwe zło”, „Niepamięć” z Tomem Cruisem, „Hipnotyzer”, „Uniwersalny żołnierz. Dzień Odrodzenia” czy wielokrotnie nagradzane „Polowanie”. Pozytywne emocje i poprawę nastroju zagwarantują „Mambo, Lula i piraci” i „Niewiarygodny Burt Wonderson”. Z kolei nadzieję, wiarę, przyjaźń i pasję znajdziemy w tytułach „Bez względu na cenę” i „Nieulotne”.

Mroczne, zaskakujące, przerażające

„Martwe zło” to film grozy o grupie nastolatków, którzy wybierają się na wypoczynek do opuszczonego domku w lesie. Znajdują tam tajemniczą księgę i przez przypadek uwalniają prastare zło… Od tego momentu spokojne wakacje zmieniają się w horror, złe moce opętują jedno z nich, a dla reszty rozpoczyna się walka o przetrwanie. „Martwe zło” to remake kultowego już filmu pod tym samym tytułem z 1981 roku.

„Polowanie” uhonorowane wieloma nagrodami (w tym trzema na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes) opowiada historię Lukasa (Mads Mikkelsen), nauczyciela z małego miasteczka, prowadzącego spokojne i ustabilizowane życie, które zmienia się w koszmar za sprawą kłamstwa małoletniej podopiecznej. Wywołująca skandal uczennica ściąga na bohatera lawinę nieprzyjemnych zdarzeń i wywołuje nagonkę lokalnej społeczności.

Kolejnym mrocznym i wciągającym tytułem będzie „Hipnotyzer” - thriller szwedzkiej produkcji opowiadający o śledztwie w sprawie brutalnego zabójstwa, które prowadzone jest przez komisarza Joona Linna. Pomóc mu może jedynie nastoletni chłopak, który nie pamięta zdarzenia, w jakim brał udział.

W słusznej sprawie

„Uniwersalny żołnierz. Dzień Odrodzenia” to czwarta cześć serii filmów zrealizowanych pod wspólnym tytułem – „Uniwersalny żołnierz”. Film rozpoczyna się akcją, w której nieznani sprawcy włamują się do mieszkania jednego z żołnierzy, Johna (Scott Adkins) i dokonują brutalnej napaści, w konsekwencji czego ginie jego rodzina, a on sam zapada w śpiączkę. Odzyskując pełnię sił, podejmuje odwet na mordercach swoich bliskich. Trop prowadzi do grupy elitarnych żołnierzy, której przewodzi Luc Deveraux (Jean-Claude Van Damme). Celem działań Deveraux jest uwolnienie się spod władzy rządu, a środkiem do tego jest właśnie John i tajemnice, jakie nieświadomie posiada.

Akcja filmu „Niepamięć” z Tomem Cruisem w roli głównej rozgrywa się w 2077 roku. W wyniku inwazji obcych, Księżyc i Ziemia zostały niemal doszczętnie zniszczone. Ci, którzy przeżyli znaleźli schronienie na Tytanie. Jack Harper (Cruise) i jego kochanka Vika (Andrea Riseborough) zostali na Ziemi. On zajmuje się naprawą dronów bojowych walczących z kosmicznymi padlinożercami. Ona jest jednoosobowym centrum dowodzenia – nadzoruje wyprawy Jacka, a także kontaktuje się z bazą w kosmosie. Pewnego dnia bohater dokonuje zaskakującego odkrycia…

Gorące rytmy i „czary-mary” nie tylko dla najmłodszych

Szampańska zabawa przed telewizorem? Oczywiście! „Mambo, Lula i piraci” to idealna propozycja dla całej rodziny - animowana, rozśpiewana i roztańczona! Piosenkarka Lula, której głosu użyczyła pierwsza dama polskiego kabaretu Katarzyna Pakosińska, wraz z dzielnym strażnikiem plaży Mambo próbują powstrzymać złoczyńcę, który zamierza przejąć władzę na gorącej, kolorowej i wesołej wyspie i męczyć mieszkańców podrzędnym disco, kiedy ci zdecydowanie wolą gorące karaibskie rytmy. Czy im się to uda i na ich plaży zapanuje porządek?

Doskonała gwiazdorska obsada „Niewiarygodnego Burta Wonderstone’a” oczaruje widzów! To opowieść o rywalizacji dwóch najpopularniejszych magików w Las Vegas - Burta Wonderstone’a (Steve Carell) i Antona Marveltona (Steve Buscemi). Słynni iluzjoniści przez lata mieli wśród publiczności Las Vegas swoich niezliczonych fanów, dzięki którym zarabiali krocie na sztuczkach. Jednak sława nie trwa wiecznie. Na drodze starych wyjadaczy pojawił się nowy ulubieniec tłumów - Steve Gray (Jim Carrey).

Skrajne emocje

„Nieulotne” to historia miłości Michała (Jakub Gierszał: „Sala samobójców”, „Yuma”) i Kariny (Magdalena Berus: „Galerianki”), pary polskich studentów, którzy poznają się i zakochują, pracując razem w słonecznej Hiszpanii. Ich romans zostaje przerwany w wyniku tragicznego wydarzenia. Nasi bohaterowie szybko przekonują się, że nawet jeśli teraz jest pięknie, za chwilę może być już zupełnie inaczej.

Dramat „Bez względu na cenę” to opowieść o Henrym (Dennis Quaid), który stara się być najlepszym farmerem w okolicy. Bardzo chce, żeby jego syn Dean (Zac Efron) pomagał mu w rozwijaniu interesu rodzinnego. Jednak chłopca zupełnie to nie interesuje, chciałby zostać zawodowym kierowcą rajdowym. Gdy interesy Henry'ego stają się przedmiotem śledztwa, ojciec i syn niespodziewanie stają w obliczu poważnego kryzysu, który odbije się na życiu całej rodziny.

We wrześniowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można także powrócić do hitów poprzedniego miesiąca: „Drogówka”, „Bejbi blues”, „Czas zapłaty”, „100 stopni poniżej zera”, ”Będziesz legendą człowieku”, ”Weekend z królem”, „Smerfy 1”, „Tajna Agentka”, „Magia”, ”Reguła milczenia”, „7 dni w Hawanie”.

Nadal można skorzystać z promocji „Pierwszy film za 1 zł”.

prstats.po?p=253393

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014