Wrześniowe hity VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Data: 
09 wrz 2014

Na powitanie barwnej jesieni VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu przygotowała paletę tytułów filmowych, które umilą widzom chłodniejszy czas. Wśród propozycji znalazły się: „Ostatni gwizdek”, „Wielki Liberace”, „Nie ma tego złego”, „Bilet na Księżyc”, a także horror „Uśpieni”. Wypożyczalnia niezmiennie kusi także cotygodniowymi promocjami.

 

Do 12 września br. można skorzystać z atrakcyjnej promocji, w której trzy znane tytuły: komedię sportową „Legendy ringu” z wybitnymi gwiazdami - Robertem De Niro i Sylwestrem Stallone, piątą cześć kultowego filmu akcji „Szybcy i wściekli” z pięknymi kobietami, najlepszymi samochodami i szalonymi wyścigami, oraz magiczny film fantasy „47 roninów” o grupie samurajów występujących przeciwko okrutnemu wysłannikowi Szoguna, wypożyczyć można aż 40% taniej.

Gwarancja mocnych wrażeń

„Uśpieni” to oparty na faktach, amerykański horror z 2014 roku. Charyzmatyczny i kontrowersyjny profesor Coupland wraz ze swoimi studentami tworzy groźnego ducha – poltergeista, który czerpie moc z negatywnej energii. Kiedy dochodzi do niebezpiecznych wydarzeń, zespół zaczyna zdawać sobie sprawę z powagi sytuacji. Czy uda im się opanować to paranormalne zjawisko?

Fanom kina akcji VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu poleca tytuł „Książę Las Vegas”. Produkcja opowiada o losach samotnego ojca i byłego gangstera Paula. Kiedy córka Paula zostaje porwana, wyrusza on wraz ze swoim przyjacielem Samem (John Cusack) do Miasta Grzechu. Żeby odzyskać dziecko, musi stawić czoła dawnym wrogom, z groźnym gangsterem Omarem (Bruce Willis) na czele, który latami wypatrywał okazji do zemsty.

Z życia wzięte

„Ostatni gwizdek” to amerykański dramat sportowy, w którym menadżer Buffalo Bills, Sonny Weaver Jr. (w tej roli Kevin Costner), szuka gwiazdy do swojej drużyny futbolowej. Czy jego plan się powiedzie i Buffalo Bills zostaną mistrzami?

„Wielki Liberace” jest uhonorowaną wieloma nagrodami, między innymi Złotym Globem, opowieścią o życiu Valentino Liberace’a, utalentowanego i ekscentrycznego homoseksualnego showmana polsko-włoskiego pochodzenia. Liberace to jeden z najlepiej opłacanych artystów w Las Vegas. W filmie został pokazany również wątek jego romansu ze Scottem Thorsonem.

Miłośnikom komedii romantycznych wypożyczalnia proponuje kanadyjską produkcję zatytułowaną „Nie ma tego złego”, która powstała na podstawie scenariusza Megan Martin. Młody pisarz Martin, po wydaniu swojej książki, staje się obiektem kpin w całym kraju. Jakby tego było mało, nagle zakochuje się w dziewczynie w dniu, w którym bierze ona ślub z innym mężczyzną. Przekonanie jej do siebie może być w tej sytuacji bardzo trudne, ale Martin nie zamierza dać za wygraną…

„Bilet na księżyc” jest polską produkcją, która przeniesie widzów do roku 1969. Bracia Adam i Antek wyruszają w pełną przygód podróż nad morze. Antek – niepoprawny podrywacz i król nocnych lokali – chce przygotować nieśmiałego brata do życia. Spotkanie z tajemniczą kobietą (Anna Przybylska) rozpoczyna serię ich przygód i zaskakujących wydarzeń. Nowy film Jacka Bromskiego to opowieść o miłości i braterstwie w czasach, kiedy pierwszy człowiek wylądował na Księżycu.

Niekończące się przygody animowanych bohaterów

Dla młodych widzów VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa przygotowała dwa nowe tytuły. Pierwszy z nich to animacja „Czarnoksiężnik z Krainy Oz: Powrót Dorotki”, w którym mała Dorotka musi stawić czoła cwanemu Błaznowi panującemu nad Krainą Oz. Na szczęście może ona liczyć na pomoc przyjaciół, z którymi wspólnie przeżywa swoje przygody. Drugą, równie ciekawą propozycją jest „Scooby-Doo! Frankencreepy”. To kolejna odsłona przygód psa Scooby- oo i jego niezawodnych towarzyszy. Tym razem gromadka wyruszy w podróż do Transylwanii, gdzie czeka na nich kolejna zagadka. Czy w odziedziczonym przez Velmę zamku naprawdę straszy?

We wrześniowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można także powrócić do hitów poprzednich miesięcy, takich jak: „Wilk z Wall Street”, „LEGO Przygoda”, „Kochanie, chyba Cię zabiłem”, ”Skubani”, ”13 grzechów”, „Miłość bez końca”, „Nimfomanka I i II”, „72 godziny”, „Facet (nie)potrzebny od zaraz”, „Wkręceni”, „Ja, Frankenstein”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Biegnij, chłopcze, biegnij!”, „Saga Zmierzch: Przed świtem. Cz. 2”, „Drogówka” i wielu innych.

 

prstats.po?p=287250

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 22.09.2014