Wielki finał Ligi Mistrzów UEFA w Polsat Box Go także w jakości 4K Starcie Liverpool z Realem Madryt na Stade de France

Data: 
27 maj 2022

W sobotę, 28 maja dwie najlepsze drużyny Starego Kontynentu zmierzą się w finałowym spotkaniu na Stade de France w Saint-Denis pod Paryżem. W Polsat Box Go mecz będzie można oglądać na wielu urządzeniach, w tym w jakości 4K na platformach Android TV, Apple TV i wybranych Smart TV. Początek meczu o godzinie 20.50, a od 18.00 na antenie Polsat Sport Premium 1 będzie prowadzone studio.

Spot można obejrzeć TUTAJ.

W finale Ligi Mistrzów UEFA 2022 Liverpool zmierzy się z Realem Madryt. Obie drużyny spotkały się już dwukrotnie w finałowej walce o najważniejsze klubowe trofeum w Europie – w 1981 roku w  Paryżu oraz w 2018 roku w Kijowie. Zwycięzcą ówczesnych rozgrywek w Paryżu byli Anglicy, natomiast w Kijowie triumfowali Hiszpanie. Tegoroczny finał miał się odbyć w Sankt Petersburgu na Stadionie Kriestowskim, ale z powodu agresji Rosji na Ukrainę został przeniesiony do Paryża. Królewscy pod wodzą Carlo Ancelottiego w drodze do finału wyeliminowali m.in. Paris Saint-Germain, Chelsea Londyn i Manchester City. Zawodnicy Juergena Kloppa musieli pokonać w fazie pucharowej Inter Mediolan, Benficę Lizbona i Villarreal.

Na antenie Polsat Sport Premium 1 od godz. 18.00 będzie dostępne studio Ligi Mistrzów UEFA. Poprowadzi je Przemysław Iwańczyk, a wśród zaproszonych gości znajdą się m.in.: Jerzy Engel, Dariusz Dziekanowski, Piotr Urban, Roman Kołtoń. Mecz skomentują Bożydar Iwanow i Andrzej Niedzielan.

Użytkownicy Polsat Box Go będą mogli obejrzeć finał na telewizorach, komputerach, smartfonach czy tabletach – w ramach pakietu Polsat Box Go Sport. Spotkanie będzie dostępne także w jakości 4K. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Zwycięzca rozgrywek zdobędzie prawo do gry ze zwycięzcą Ligi Europy UEFA 2021/2022 w Superpucharze UEFA 2022 oraz zagra w Klubowych Mistrzostwach Świata.


final_ligi_mistrzow_uefa_w_polsat_box_go.jpg

Oficjalna piłka meczowa wspiera pokój na świecie

Oficjalna piłka przygotowana na finał Ligi Mistrzów UEFA przez markę Adidas niesie światu przesłanie pokoju – został na niej umieszczony napis „pokój” w języku angielskim i zapisany cyrylicą. Po meczu piłka trafi na aukcję prowadzoną z UNHCR, agencją ONZ ds. uchodźców, a całość uzyskanych środków zostanie przekazana na wsparcie uchodźców zmuszonych opuścić swoje ojczyzny z powodu konfliktów zbrojnych.

Pakiet Polsat Box Go Sport – najlepsze sportowe emocje

Pakiet Polsat Box Go Sport otwiera dostęp do najważniejszych stacji i wydarzeń sportowych. Oprócz kanałów Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA są to: stacje z rodziny Polsat Sport (PlusLiga, Energa Basket Liga, gale UFC i in.), Eleven Sports (włoska Serie A TIM, hiszpańska LaLiga Santander, francuska Ligue 1 Uber Eats, belgijska Jupiler Pro League, Formula 1), CANAL+ SPORT3 i 4 (PKO BP Ekstraklasa), Eurosport 1 i 2 (tenisowy Wielki Szlem – aktualnie trwa French Open, wyścigi kolarskie) i wiele innych. W pakiecie znajdziemy także wszystkie mecze Fortuna 1 Ligi na żywo. Polsat Box Go Sport jest obecnie dostępny w promocyjnej cenie 40 zł/30 dni.

 Finałowe spotkanie Ligi Mistrzów UEFA 2021/2022 transmitowane na kanale Polsat Sport Premium 1 będą mogli obejrzeć również abonenci telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej platformy Polsat Box.


Ostatnia aktualizacja 27.05.2022