Wielki finał konkursu MTV Polska i Cyfrowego Polsatu

Data: 
10 lut 2014

7 lutego nastąpiło uroczyste wręczenie nagrody w wielkim konkursie Cyfrowego Polsatu i stacji MTV Polska, zorganizowanego z okazji premiery serialu „INNA”. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie kurtki varsity. Autorką zwycięskiego projektu jest Wiktoria Smulska z Chorzowa. Jej pracę wybrała sama Margaret.

Konkurs cieszył się wielkim zainteresowaniem młodzieży, zgłoszonych zostało ponad 2,5 tys. projektów. W ramach zadania konkursowego uczniowie mieli wymyślić i zaproponować model kurtki varsity przy użyciu aplikacji znajdującej się na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu oraz na fanpage’u operatora. Zwyciężczynię, Wiktorię ze szkoły Szkoły Podstawowej nr 29 w Chorzowie, wyłoniło jury pod przewodnictwem popularnej piosenkarki Margaret. W ramach nagrody, cała klasa Wiktorii otrzymała komplet kurtek uszytych według jej projektu, a zwyciężczyni, dodatkowo, plakat z autografem Margaret. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w piątek 7 lutego w szkole, do której uczęszcza Wiktoria.

Konkurs był elementem działań promocyjnych związanych z premierą kolejnego sezonu serialu „INNA” („Awkward”) na antenie MTV Polska. Serial zadebiutował jesienią 2011 roku i od razu podbił serca fanów. Najnowszy, trzeci sezon popularnej serii opowiada o nowych przygodach Jenny Hamilton, nieco zakompleksionej nastolatki, która w wyniku zbiegu okoliczności staje się najpopularniejszą osobą w szkole. Za opracowanie konceptu konkursu i jego realizację odpowiadały: działy marketingu Cyfrowego Polsatu i Viacom International Media Networks Northern Europe oraz agencja byss.pl.

Kampania wspierająca konkurs, która wystartowała jesienią ubiegłego roku, prowadzona była w Internecie (m in. w serwisach Facebook.com, Wirtualnapolska.pl, Fotka.pl, Kwejk.pl), w mediach wewnętrznych Cyfrowego Polsatu oraz na kanale MTV Polska. Towarzyszyła jej również kampania outdoorowa z wielkoformatowymi reklamami w 20 dużych miastach.

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą kanał MTV w Pakiecie Familijnym HD na pozycji 56 na liście kanałów platformy. Serial „INNA” jest emitowany w MTV w każdą niedzielę o godz. 19:20.

prstats.po?p=267070

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 23.09.2014