Wielkanoc w Polsat News, Polsat Rodzina i Internecie

Data: 
01 kwi 2021

W trudnym czasie trzeciej fali pandemii Polsat News i Polsat Rodzina pozwalają widzom na bezpieczne przeżywanie najważniejszych uroczystości związanych z Wielkanocą w domu – zarówno tradycyjnie, za pośrednictwem odbiorników telewizyjnych, jak i w Internecie, w portalu Polsatnews.pl i w serwisie IPLA.

W tym roku, podobnie jak w poprzednim, Wielkanoc będzie wyglądać zupełnie inaczej niż zwykle. Aby widzowie mogli ją duchowo, ale też bezpiecznie przeżywać w domu, stacje Grupy Polsat, portal Polsatnews.pl i serwis IPLA pokażą najważniejsze uroczystości związane z tradycją Wielkanocy:

  • Wielki Piątek: w Polsat News o godzinie 20:55 – transmisja Drogi Krzyżowej prowadzonej przez Papieża Franciszka, prosto z Watykanu
  • Wielka Sobota: na antenie Polsat News i Polsat Rodzina o godzinie 12:00 – symboliczne poświęcenie pokarmów wraz z specjalnym przesłaniem kardynała Kazimierza Nycza
  • Niedziela Wielkanocna:
    • w Polsat News i na Polsatnews.pl o 9:00 – prosto ze Świątyni Opatrzności Bożej transmisja Mszy świętej
    • w Polsat Rodzina o 10:30 – jak zawsze Msza święta dla dzieci ze Świątyni Opatrzności Bożej
    • Poniedziałek Wielkanocny: w Polsat News i na Polsatnews.pl o 9:00 – transmisja Mszy świętej ze Świątyni Opatrzności Bożej.

W niedzielę o godzinie 11:55, a także w Wielkanocny Poniedziałek o tej samej porze na antenie Polsat News i Polsat Rodzina będzie emitowany, prowadzony przez Małgorzatę Ziętkiewicz, program „Angelus” – z transmisją modlitwy Anioł Pański połączonej z błogosławieństwem i przesłaniem Papieża Franciszka na święta Wielkanocne.

Transmisje ze wszystkich uroczystości widzowie będą mogli oglądać bezpłatnie także w Internecie – w serwisie IPLA.

Dzięki dostępności aplikacji IPLA w wersji na wiele urządzeń, będą to mogli zrobić w dowolnym miejscu, na dowolnie wybranym urządzeniu – nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także w Smart TV czy Apple TV.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 01.04.2021