Wielka europejska piłka i mecze reprezentacji Polski przez 4 lata wyłącznie w Cyfrowym Polsacie i Telewizji Polsat

Data: 
12 gru 2013

Cyfrowy Polsat i Telewizja Polsat przygotowały dla kibiców wyjątkową niespodziankę. Tylko u nas eliminacje do Mistrzostw Europy 2016, turniej finałowy Euro we Francji i eliminacje do Mundialu 2018. W Cyfrowym Polsacie i Telewizji Polsat zobaczymy wszystkie mecze reprezentacji Polski, wszystkie spotkania najlepszych reprezentacji narodowych: Hiszpanii, Niemiec, Holandii, Włoch, Anglii, Francji czy Portugalii. Stacja kupiła prawa na wszystkie pola eksploatacji łącznie z Internetem i telefonią komórkową do dwóch cyklów eliminacyjnych: do Euro 2016 i Mistrzostw Świata 2018, oraz turnieju Euro 2016, który będzie rozegrany we Francji. W Internecie relacje pokazywać będzie serwis ipla, a kontent na urządzenia mobilne zaoferuje sieć Plus. Zapraszamy na 4 lata emocji na najwyższym poziomie tylko do Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Po raz pierwszy w historii polskiej piłki stacja komercyjna jaką jest Telewizja Polsat, wchodząca w skład Grupy Cyfrowy Polsat będzie dysponowała pełnią praw (telewizja, Internet, telefonia komórkowa) do pokazywania meczów reprezentacji Polski w tak długim okresie. W tym czasie stacja pokaże wszystkie mecze Polaków w ramach eliminacji do Euro 2016, które rozpoczną się we wrześniu przyszłego roku, sam turniej Euro 2016, oraz eliminacje do mundialu 2018, który zostanie rozegrany w Rosji. Do listopada 2017 roku czyli zakończenia eliminacji do Mistrzostw Świata, w Cyfrowym Polsacie i na antenach Telewizji Polsat zobaczymy minimum 20 meczów reprezentacji Polski o punkty, nie licząc spotkań towarzyskich.

Również po raz pierwszy w historii, UEFA zdecydowała się na scentralizowanie sprzedaży praw do meczów reprezentacyjnych, które również w całości kupiła Telewizja Polsat. Na antenach grupy Polsatu będzie można zobaczyć prawie 600 meczów reprezentacji w dwóch cyklach eliminacyjnych. W każdym z nich czeka nas 12 tygodni z wielką reprezentacyjną piłką w których zobaczymy spotkania potentatów europejskiej piłki: Hiszpanii, Niemiec, Holandii, Włoch, Portugalii i Anglii. Począwszy od wrześniowych eliminacji do Euro, mecze reprezentacyjne będą rozgrywane od czwartku do wtorku o 18.00 i 20.45. Podczas turnieju Euro 2016, który po raz pierwszy zostanie rozegrany w rozszerzonej formule 24 drużyn, kibice na naszych antenach zobaczą 51 spotkań międzynarodowych.

Polsat pokaże na antenie otwartej wszystkie mecze reprezentacji Polski rozgrywane w ramach obu eliminacji i podczas Euro 2016, a także najciekawsze i najważniejsze spotkania turnieju.

prstats.po?p=262691

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 03.10.2014