Water Planet oraz Novela TV w Cyfrowym Polsacie

Data: 
31 mar 2016

31 marca br. oferta programowa Cyfrowego Polsatu powiększyła się o dwa nowe kanały tematyczne: Water Planet oraz Novela TV. Oba kanały są dostępne w jednym z najpopularniejszych pakietów – Familijnym Max HD.

Dostępny na pozycji 198. popularnonaukowy kanał Water Planet trafi w gusta widzów interesujących się wodnym światem, turystyką oraz aktywnym stylem życia. Oferta kanału podzielona jest na cztery działy tematyczne: wodne środowisko przybliży niezbadane piękno wodnego królestwa, mokra robota ukaże trud pracy osób walczących na co dzień z szalejącym żywiołem, morskie historie przypadną do gustu pasjonatom morskich bitew oraz głębia życia, która dzięki sportom ekstremalnym pozwoli wyrwać się z prozy życia.

Kanał Novela TV można oglądać na 194. pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. Oferta kanału Novela TV to przede wszystkim seriale, które przeniosą widzów do słonecznego Malibu, tętniącego życiem Nowego Jorku, gorącego Meksyku czy dzikiej Wenezueli. Nadawane siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę telenowele zapewnią ogromną dawkę miłości, wzruszenia, niezapomnianych emocji oraz trzymających w napięciu intryg.

Oferta Cyfrowego Polsatu zapewnia dostęp do 174 kanałów, w tym 65 w jakości HD. Abonenci platformy mogą wybierać spośród 14 kanałów ogólnych, 53 kanałów o tematyce filmowo-serialowej, 13 kanałów o tematyce sportowej, 36 kanałów lifestylowych, 28 kanałów edukacyjnych, 12 kanałów dla dzieci i młodzieży oraz 18 kanałów informacyjnych.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 31.03.2016