Wakacyjny konkurs kreatywny dla abonentów Cyfrowego Polsatu

Data: 
29 cze 2020

Cyfrowy Polsat wraz z kanałem telewizyjnym Nickelodeon zapraszają abonentów i ich dzieci do udziału w konkursie z bohaterami jednej z najpopularniejszych bajek. Zabawa potrwa do 21 lipca, a na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody – konsole Nintendo i słuchawki Creative.

Nickelodeon i Cyfrowy Polsat wprowadzają w wakacyjny nastrój, a ulubieniec najmłodszych – SpongeBob – noszący kanciaste portki i mieszkający w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne – zaprasza do zabawy.

sponge-1080x486-pr.jpg

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w zabawie, należy:

  1. Przygotować numer karty dekodera abonenta Cyfrowego Polsatu.
  2. Stworzyć wirtualny awatar siebie i swoich przyjaciół.
  3. Udzielić odpowiedzi na zadanie konkursowe: „SpongeBob lubi łapać meduzy. Wyślij list do SpongeBoba z zaproszeniem na wspólną wyprawę na łapanie meduz. Pamiętaj, że dostanie tysiące zaproszeń, Twoje musi się czymś wyróżnić”.
  4. Wypełnić formularz kontaktowy.

Konkurs składa się z czterech etapów. Co tydzień jury wybierze jednego laureata nagrody głównej, który otrzyma konsolę Nintendo Switch Joy-Con Gray wraz z grą, a do dziesięciu kolejnych osób trafią nagrody pocieszenia – słuchawki CREATIVE Sound BlasterX H6. Już w środę, 1 lipca br., wystartuje drugi etap konkursu, a wraz z nim kolejna szansa na zdobycie wspaniałych nagród.

Aplikacja konkursowa wraz ze wszystkimi szczegółami dostępna jest na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/konkursy/konkurs-nick.cp.

Spot konkursowy emitowany na antenie stacji Nickelodeon można zobaczyć na fanpage’u Cyfrowego Polsatu na Facebooku.

W Cyfrowym Polsacie kanał Nickelodeon dostępny jest na pozycji 91 w telewizji satelitarnej i kablowej IPTV oraz na pozycji 600 w telewizji internetowej OTT.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 29.06.2020