W Polsat Box nowy pakiet Stream+ z Disney+ i HBO Max za jedyne 49,99 zł miesięcznie

Data: 
09 kwi 2024

Stream+ to nowy pakiet w ofercie Polsat Box, który dołącza do ofert telewizji satelitarnej i internetowej. A w nim dostęp do serwisu Disney+ oraz HBO Max (w tym z 3 kanałami HBO) w cenie 49,99 zł/mies.

 Stream+ to doskonałe uzupełnienie oferty Polsat Box dla wszystkich kino- i serialomaniaków. Disney+ i HBO Max w jednym miejscu to dostęp do świata filmów i seriali, w tym nowości, hitów i światowych premier w korzystnej cenie 49,99 zł/mies. przy umowie na 24 mies. Dodatkowo na start z pakietem Stream+ dostępny jest benefit:

  • Pierwsze 6 miesięcy bez opłat z pakietami M Sport i L (tv satelitarna i kablowa IPTV) oraz Bogatym (tv internetowa),
  • Pierwsze 3 miesiące bez opłat z pakietami S i M (tv satelitarna i kablowa IPTV) oraz Wygodnym i Komfortowym (tv internetowa)

pakiet_stream_w_polsat_box.jpg

Telewizja Polsat Box z pakietem Stream+ to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie bogactwo oferty telewizyjnej i różnorodności kanałów, a dodatkowo chcą mieć dostęp do ulubionej rozrywki łącznie w trzech 3 serwisach streamingowych (abonenci Polsat Box mają także bezpłatny dostęp do kanałów i treści telewizyjnych ze swojego pakietu w serwisie Polsat Box Go).

Disney+ i HBO Max w pakiecie Stream+

Stream+ otwiera dostęp do platform Disney+ i HBO Max.

Disney+ to bogata oferta produkcji od Disneya, Marvela, Star Wars, Pixara, National Geographic i Star. Wśród najnowszych tytułów serwisu są m.in.: „Biedne istoty” z nagrodzoną Oscarem brawurową rolą Emmy Stone, a także „Szogun” - adaptacja bestsellerowej powieści Jamesa Clavella o tym samym tytule czy „Gwiezdne wojny: Parszywa Zgraja” - serial animowany osadzony w świecie Gwiezdnych wojen.

HBO Max z kolei jest domem dla nowości i kultowych seriali i filmów od HBO, Warner Bros., DC, Cartoon Network i Max Originals. Fani nowych seriali i filmów obejrzą cały sezon nowego serialu „Reżim” z utalentowaną Kate Winslet w roli autorytarnej przywódczyni Eleny, oparty na nagrodzonej Pulitzerem powieści autorstwa Viet Than Nguyen – „Sympatyk” (premiera 15 kwietnia) oraz filmową opowieść „Wonka” o młodych latach Willy’ego Wonki, postaci z powieści „Charlie i fabryka Czekolady”.

Więcej informacji na temat nowego pakietu TUTAJ

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 09.04.2024