W Cyfrowym Polsacie serwis HBO GO do końca września w prezencie!

Data: 
01 wrz 2016

Nowe dzieło twórcy ”Służb specjalnych” – „Pitbull. Nowe porządki”, obsypaną nagrodami animację „W głowie się nie mieści”, „Kryptonim U.N.C.L.E” Guy’a Ritchiego, polskiego kandydata do Oscara w reżyserii Jerzego Skolimowskiego – „11 minut”, pełen akcji film Michaela Bay’a „13 godzin: tajna misja w Benghazi” i wiele innych znakomitych pozycji z serwisu HBO GO obejrzą do końca września br. bez dodatkowych opłat abonenci Cyfrowego Polsatu. Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy posiadają co najmniej pakiet Familijny HD i w okresie od 1 do 30 września uruchomią aplikację HBO GO na swoim dekoderze!

Promocja skierowana jest do abonentów platformy, którzy nie posiadają aktualnie w swojej ofercie dostępu do serwisu HBO GO oraz użytkują jeden z dekoderów produkcji Cyfrowego Polsatu tj.: EVOBOX PVR, PVR HD 7000, HD 6000, HD5500s, HD 5000, HD 3000, MINI HD 2000. Jeżeli w okresie od 1 do 30 września br. za pomocą kabla Ethernet lub modułu Wi-Fi podłączą swoje urządzenie do Internetu jako jedni z 50 tys. pierwszych osób, zyskają dostęp do serwisu HBO GO i możliwość oglądania wszystkich zgromadzonych w nim treści bez dodatkowych opłat.

cp_promocja_hbogo_wrzesien_472x350.jpgHBO GO – oglądaj, gdzie chcesz i kiedy chcesz

HBO GO to internetowy serwis kanałów HBO, który za pomocą komputera, smartfona, tabletu, telewizora lub dekodera umożliwia nieograniczony dostęp do zawartych w nim treści: produkcji HBO, filmów, kultowych seriali, hitów Disneya, programów dokumentalnych, komediowych i innych. HBO GO to możliwość wyboru ponad 600 filmów, ponad 100 seriali oraz około 170 dokumentów. Dodatkowo od sierpnia w nowej sekcji Disney czekają hity dla całej rodziny, m.in. „Dobry dinozaur”, „Ralph Demolka” i „Merida Waleczna”.

Wrześniowe hity w HBO GO

We wrześniu na kanałach HBO oraz w serwisie HBO GO na widzów czekały będą prawdziwe filmowe hity! Tuż przed listopadową premierą drugiej części walki warszawskiej policji z groźną Grupą Mokotowską – znakomity „Pitbull. Nowe porządki”, moc emocji zapewni obsypana nagrodami (m.in. Oscar, Złoty Glob, Saturn, Critics’ Choice) animacja „W głowie się nie mieści”, a „Kryptonim U.N.C.L.E” Guy’a Ritchiego udowodni, że ratowanie świata nigdy nie wychodzi z mody. Z kolei polski kandydat do Oscara w reżyserii Jerzego Skolimowskiego – „11 minut” ukaże przekrój mieszkańców wielkiego miasta, których skomplikowane życie i relacje przeplatają się ze sobą, a pełen akcji film Michaela Bay’a „13 godzin: tajna misja w Benghazi” opowie historię sześciu mężczyzn, których odwaga, przyjaźń i poświęcenie poruszą każdego. Horror „Szubienica” będzie przestrogą, by do pewnych rzeczy lepiej nie wracać, a „Odlotowa przygoda” udowodni, że misje kosmiczne bywają bardzo komiczne.

HBO GO w Cyfrowym Polsacie

Abonenci usługi telewizyjnej Cyfrowego Polsatu zainteresowani stałym dostępem do kanałów HBO mogą do posiadanego pakietu dokupić na czas określony lub nieokreślony pakiet HBO HD HBO GO, składający się z kanałów HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD oraz internetowego serwisu HBO GO. W ofertach na czas określony Cyfrowy Polsat oferuje go za jedyne 20 zł miesięcznie.

 

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 01.09.2016