VOD Domowa Wypożyczalnia Cyfrowego Polsatu dla małych i dużych!

Data: 
20 cze 2016

Z okazji wakacji oraz premiery najnowszej serii „LEGO Ninjago: Podniebni Piraci” VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu przy współpracy z LEGO przygotowała konkurs dla swoich najmłodszych widzów. Na starsze grono kinomaniaków czekają filmowe hity: „Ojcowie i córki”, „Sekret w ich oczach”, „The Boy”, „Cell” oraz „Romans na dwie noce”.   

Koniec szkoły z VOD

Największa platforma satelitarna w Polsce – Cyfrowy Polsat wraz z jednym z wiodących producentów zabawek na świecie – LEGO zapraszają do udziału w konkursie. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Moje wymarzone wakacje?” oraz przygotować oryginalną i kreatywną pracę na temat „LEGO na wakacjach”. Konkurs trwa do 24 czerwca br., a do wygrania są tematyczne zabawki z serii LEGO Friends, Ninjago oraz Nexo Knights. Dodatkowo, na pozycji 209 na małych milusińskich czeka dostępny na wyłączność opowiadający o przygodach dzielnych rycerzy serial „LEGO Ninjago: Podniebni Piraci”.

23 czerwca – Dzień Ojca!

W czerwcu powinniśmy pamiętać nie tylko o naszych pociechach, ale i o naszych Ojcach. Dramat w reżyserii znanego m.in. z filmów „Siedem dusz” czy „W pogoni za szczęściem” Gabriele Mucciono - „Ojcowie i córki” ukazuje skomplikowaną relację dorosłej kobiety z ojcem. W główne role wcielili się: Russell Crowe, Amanda Seyfried, Aaron Paul oraz Diane Kruger.

Gdzie kryje się prawda?

Agenci FBI - Ray (Chiwetel Ejiofor) i Jess (Julia Roberts) otrzymują sprawę brutalnie zamordowanej dziewczyny. Kiedy okazuje się, że ofiarą jest córka Jess, zrozpaczona i odsunięta od śledztwa kobieta postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. „Sekret w ich oczach” to doskonały thriller kryminalny w reżyserii Billy’ego Raya znanego z takich filmowych hitów, jak „Kapitan Phillips” czy „Igrzyska śmierci”. W pozostałych rolach wystąpili Nicole Kidman, Michael Kelly oraz Dean Norris.

Każde dziecko chce być kochane

Greta (w tej roli gwiazda „The Walking Dead” Lauren Cohan) otrzymuje wymarzoną pracę – zostaje opiekunką syna państwa Heelshire. Kiedy okazuje się, że Brahms jest lalką o ludzkich rozmiarach, a dziewczyna łamie zasady kodeksu opieki sprawy zaczynają przybierać przerażający obrót. „The Boy” jest idealną propozycją dla widzów o mocnych nerwach.

Zabójcza technologia

Horror „Cell” oparty jest na powieści Stephena Kinga o tym samym tytule. Każdego, kto odbierze telefon komórkowy dopada krwawe szaleństwo. Grupa ocalałych ludzi – w tym Clay (John Cusak) i Tom (Samuel L. Jackson) próbują wydostać się z ogarniętego chaosem Bostonu. Clay ze wszystkich sił stara się dotrzeć do żony i syna, zanim ten skorzysta z komórki otrzymanej w prezencie na dwunaste urodziny.

Miłość bez wyboru

Alec (Miles Teller) i Megan (Analeigh Tipton) poznają się przez Internet. Kiedy Megan po mało satysfakcjonującej nocy chce jak najszybciej opuścić mieszkanie okazuje się, że śnieżna zamieć całkowicie sparaliżowała miasto i dziewczyna jest skazana na towarzystwo Aleca. Komedia romantyczna „Romans na dwie noce” jest idealną propozycją na coraz cieplejsze wiosenne wieczory.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 14.07.2016