Universal Channel i Cyfrowy Polsat zapraszają do zabawy!

Data: 
18 paź 2013


teaser_4_0.jpg

Od 15 października do 4 listopada br. kanał telewizyjny Universal Channel wspólnie z Cyfrowym Polsatem, największą platformą satelitarną, zapraszają abonentów operatora do udziału w konkursie Otwórz sejf z atrakcyjnymi nagrodami. Aby wygrać rowery górskie, wystarczy w najkrótszym czasie rozszyfrować kody do sejfów znajdujących się w specjalnej aplikacji.

Konkurs promuje odświeżony wizerunek Universal Channel oraz nowy serial Arrow emitowany przez stację i będzie składał się z trzech etapów. Przez cały czas trwania zabawy na stronie www.cyfrowypolsat.pl i Fanpage’u operatora w serwisie Facebook dostępna będzie aplikacja, w której uczestnicy będą mogli rozszyfrować kody do sejfów. Każdego dnia gracze będą rywalizować o nagrody dzienne, a dodatkowo, w każdym z trzech etapów także o nagrody główne.

Na trzech najlepszych uczestników codziennie czekać będą torby na laptopa z szyfrem, a na trzech najlepszych w całym konkursie - rowery górskie wraz z zabezpieczeniem u-clock.

Serial Arrow opowiada o odnalezionympo 5 latach od katastrofy morskiej, miliarderze-playboy’u Oliverze Queenie (Stephen Amell). Kiedy wraca do domu, jego rodzina i bliscy zauważają, że Oliver bardzo się zmienił. Mężczyzna próbuje pojednać się z najbliższymi i powrócić do normalnego życia. Jednak w tajemnicy przed wszystkimi, tworzy swoją drugą tożsamość - bohatera o pseudonimieArrow - walczącego ze złem pod osłoną nocy.

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą Universal Channel w Pakiecie Familijnym Max HD na pozycji 49., a jego wersję HD w Pakiecie Film HD na miejscu 144. na liście kanałów platformy. Pakiet Film HD dostępny jest wyłącznie z Pakietem Familijnym Max HD.

prstats.po?p=257463

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014