Tygodniowe narciarskie szaleństwo w Trentino i finał Tour de Ski na żywo - wyjątkowa nagroda w nowym konkursie Paszportu Korzyści!

Data: 
26 lis 2014

Uczestnicy Programu Paszport Korzyści po raz kolejny mogą powalczyć w konkursie o wyjątkową nagrodę, którą tym razem jest tygodniowy pobyt w Trentino i możliwość kibicowania na miejscu zawodnikom biorącym udział w prestiżowym turnieju w biegach narciarskich - Tour de Ski! Konkurs organizowany jest we współpracy z kanałem Eurosport, a oprócz nagrody głównej do wygrania jest także 10 zestawów gadżetów.

Przepustka do Trentino

Konkurs potrwa od 25 listopada do 14 grudnia br. Przygotowano go specjalnie dla uczestników Programu Paszport Korzyści, czyli stałych klientów Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku oraz ich bliskich, będących posiadaczami Karty Korzyści. Każdy, kto spełnia te warunki, dokonał lub dokona rejestracji w Programie i doda Kartę Korzyści do swojego konta, ma szansę wygrać tygodniowy pobyt w Trentino oraz na stokach Val di Fiemme kibicować zawodnikom biorącym udział w Tour de Ski.

Pobyt we włoskiej stolicy sportów zimowych zaplanowany jest w dniach od 6 do 13 stycznia 2015 r. i obejmuje 7 noclegów ze śniadaniami, ski passy na cały pobyt, bilety na zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich (finał Tour de Ski). Wyjątkową dodatkową atrakcją jest możliwość wzięcia udziału w „Rampa con i Campioni”, czyli amatorskim biegu słynną trasą pod Alpe Cermis, który odbędzie się w dniu finału Tour de Ski, 11 stycznia 2015 r. Oprócz nagrody głównej w puli nagród znalazło się także 10 atrakcyjnych zestawów gadżetów od Eurosportu.

obraz1.png

Zadaniem uczestnika jest ułożenie prostego hasła dopingującego reprezentantów Polski uczestniczących w Tour de Ski i wysłanie go za pośrednictwem strony www.paszportkorzysci.pl – najciekawsza odpowiedź będzie przepustką do wspaniałych zimowych przeżyć we włoskich Alpach. O przyznaniu nagród decydować będzie komisja konkursowa, a wyniki ogłoszone zostaną 23 grudnia br. Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz jego regulamin znaleźć można na stronie internetowej Paszportu Korzyści.

Kampania promująca konkurs

Równolegle ze startem konkursu ruszyła kampania promująca akcję w mediach Cyfrowego Polsatu, Plusa, PlusBanku i Paszportu Korzyści oraz na kanale Eurosport. Oprócz stron WWW, kampania obejmuje m.in. działania w mediach społecznościowych, e-mailingi, reklamy na ekranach bankomatów oraz akcje SMS i MMS. Informacje o konkursie będą podawane także przez komentatorów na antenie kanału Eurosport.

Zobacz Tour de Ski na żywo!

Włoski region Trentino, w Polsce znany również jako Trydent, od dawna cieszy się popularnością wśród amatorów aktywnego wypoczynku. Najwięcej atrakcji czeka oczywiście na narciarzy zjazdowych, którzy mają do dyspozycji 700 km tras po słonecznej stronie Alp. Znane z prestiżowych zawodów alpejskich kurorty Madonna di Campiglio oraz Andalo, na których rywalizowali narciarze tej klasy, co Alberto Tomba czy Bode Miller, co roku przyciągają rzesze miłośników białego szaleństwa. Trentino to również idealne miejsce dla biegaczy narciarskich. Tylko w regionie Paso Lavaze na biegaczy-amatorów czeka 150 km świetnie utrzymanych tras biegowych.

Tour de Ski to rozgrywany już od dziewięciu sezonów najbardziej prestiżowy turniej w biegach narciarskich, zwieńczany słynnym biegiem, a właściwie wspinaczką na nartach, na grzbiet Alpe Cermis, czyli szczyt w Alpach Fleimstalskich, na stokach którego znajduje się trasa zjazdowa dla narciarzy alpejskich.

Królową Tour de Ski jest Justyna Kowalczyk, która jako jedyna spośród wszystkich narciarskich biegaczy, zarówno kobiet, jak mężczyzn, wygrała go czterokrotnie i uczyniła to w czterech sezonach z rzędu: 2009/2010, 2010/2011, 2011/2012 i 2012/2013. 

Zawody Tour de Ski, tak jak i cały Puchar Świata w biegach narciarskich, będzie można śledzić na antenie Eurosportu, a także w największej telewizji internetowej IPLA.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.11.2014