TVP Rozrywka w ofercie Cyfrowego Polsatu

Data: 
15 kwi 2013

Dzisiaj do oferty Cyfrowego Polsatu dołączył nowy kanał tematyczny – TVP Rozrywka, który znalazł się w pakiecie dla całej rodziny Familijnym Max HD. Jest to kolejne w ostatnich tygodniach wzbogacenie oferty telewizyjnej operatora.

Kanał TVP Rozrywka został umieszczony na pozycji 57 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. Jest nadawany w standardzie MPEG-4, co oznacza, że jest dostępny wyłącznie dla użytkowników dekoderów HD. Obecnie ok. 2,5 mln abonentów platformy korzysta z dekoderów wysokiej rozdzielczości. Pakiet dla całej rodziny Familijny Max HD, do którego trafiła nowa stacja zapewnia teraz aż 89 różnorodnych kanałów, w tym 17 w jakości HD.

W ramówce TVP Rozrywka znajdują się programy satyryczne, muzyczne kabaretowe, festiwale i widowiska telewizyjne oraz koncerty, teleturnieje, filmy komediowe i seriale. Program TVP Rozrywka jest nadawany 7 dni w tygodniu, od godz. 6.00 do 2.00.

Oferta Cyfrowego Polsatu, w tym także pakietu Familijnego Max HD, jest systematycznie rozszerzana o nowe kanały tematyczne. W ostatnich tygodniach dołączyły do niej także 13th Street Universal i Universal Channel HD należące do Universal Networks International oraz TLC HD, którego właścicielem jest Discovery Communications.

prstats.po?p=239330

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014