Turnieje finałowe Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA w Polsacie Sport Premium

Data: 
10 sie 2020

Szesnaście zespołów, pięć miast i dwa najcenniejsze klubowe trofea Starego Kontynentu. W Portugalii i Niemczech ruszają turnieje finałowe Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. Wszystkie mecze pokażą kanały Polsat Sport Premium. Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą oglądać spotkania w ramach oferty telewizji satelitarnej, kablowej IPTV oraz internetowej OTT. Rozgrywki będą również dostępne w największym serwisie rozrywki internetowej IPLA, a wybrane mecze, m.in. ćwierćfinałowe spotkanie Atalanta Bergamo – Paris Saint-Germain oraz FC Barcelona – Bayern Monachium widzowie zobaczą w jakości 4K.

Pandemia koronawirusa wymusiła na UEFA zmianę formatu rozgrywek. Ćwierćfinały, półfinały i finał Champions League zostaną rozegrane na dwóch stadionach Lizbony. Sezon Europa League finiszować będzie zaś w czterech miastach niemieckiego Zagłębia Ruhry. Nowością jest też fakt, iż w fazie pucharowej obydwu rozgrywek nie będzie meczów rewanżowych. Honoru polskich piłkarzy na arenie europejskiej broni już tylko Robert Lewandowski, który mimo rekordowo długiego sezonu imponuje formą strzelecką i przygotowaniem fizycznym.

Jako pierwsza do gry ruszy Liga Europy. Pierwsze dwa mecze ćwierćfinałowe zostaną rozegrane w poniedziałek 10 sierpnia. Dzień później odbędą się dwa kolejne spotkania. Półfinały zaplanowane są na 16 i 17 sierpnia, a triumfatora Ligi Europy poznamy 21 sierpnia. Równie napięty jest terminarz Ligi Mistrzów, w której ćwierćfinały zostaną rozegrane w dniach 12-15 sierpnia. Półfinały odbędą się 18 i 19 sierpnia, a finał 23.08.

Dni meczowe w kanałach Polsat Sport Premium rozpocznie rozbudowane studio z udziałem czołowych dziennikarzy i ekspertów. Nie zabraknie drobiazgowych analiz taktycznych, najświeższych doniesień z miejsc skoszarowania uczestników turniejów finałowych oraz ciekawostek i odniesień do historii. Podsumowaniem każdego wieczoru spędzonego na boiskach Champions League i Europa League będzie magazyn prezentujący skróty wszystkich spotkań. Dziennikarze Polsatu Sport pracować będą nie tylko w przestrzeniach najnowocześniejszego studia telewizyjnego w Europie, ale również w miastach goszczących turnieje.

Dzięki różnorodności ofert kibice mogą decydować, gdzie, kiedy i jak chcą oglądać swoje ulubione drużyny w walce o piłkarskie trofea. Abonenci Cyfrowego Polsatu zobaczą wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA oraz spotkania Ligi Europy UEFA na żywo – także w jakości Super HD – w ramach pakietu Polsat Sport Premium w ofertach telewizji satelitarnej, kablowej w technologii IPTV i internetowej z dekoderem EVOBOX STREAM, w tym na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Najlepsze klubowe rozgrywki piłkarskie dostępne są również w ramach taryf sieci Plus z pakietem IPLA POLSAT SPORT PREMIUM.

Wszystkie mecze obu prestiżowych rozgrywek wraz z ich najciekawszymi akcjami i najpiękniejszymi golami będzie można oglądać online w największym serwisie rozrywki internetowej IPLA. Wybrane spotkania Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA widzowie zobaczą w jakości 4K – w tym tygodniu będą to spotkania ¼ finału: Atalanta Bergamo – Paris Saint-Germain (12 sierpnia) oraz FC Barcelona – Bayern Monachium (14 sierpnia), a w kolejnym spotkania półfinałowe, które odbędą się 18 oraz 19 sierpnia.

Dostępny w cenie 40 zł/30 dni pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM zagwarantuje prawdziwą piłkarską ucztę: wszystkie mecze na żywo, w wysokiej jakości i bez reklam, ok. 8 godzin dziennie relacji na żywo oraz programów okołomeczowych – analiz, reportaży, wywiadów, komentarzy doświadczonych ekspertów. IPLA zapewnia także dużą swobodę i elastyczność w kwestii wyboru urządzenia – rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA będzie można oglądać za pośrednictwem komputera na www.ipla.pl oraz w aplikacji IPLA na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS, a także w wybranych Smart TV i Apple TV.

Ostatnia aktualizacja 10.08.2020