Trzeci rok z Ligą Mistrzów i Ligą Europy UEFA w Telewizji Polsat

Data: 
02 paź 2020

Kamery Telewizji Polsat towarzyszyły Lechowi Poznań we wszystkich meczach eliminacji Ligi Europy UEFA i tak samo będzie w fazie grupowej tych rozgrywek. Nadchodzący sezon Europa League oraz Champions League już po raz trzeci z rzędu pokażą kanały Polsat Sport Premium oraz serwis IPLA.

Telewizja Polsat to jedyny polski nadawca, który transmituje wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. Do obsługi najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych świata powstało najnowocześniejsze studio telewizyjne w Europie, a transmisje bez reklam dostępne są w dwóch kanałach i 4 serwisach PPV Polsat Sport Premium oraz największym serwisie rozrywki internetowej IPLA.

W sezonie 2020/21 triumfu w Lidze Mistrzów UEFA bronić będzie Robert Lewandowski. Oprócz kapitana reprezentacji Polski w Champions League zagrają też Wojciech Szczęsny, Łukasz Piszczek, Grzegorz Krychowiak, Maciej Rybus i Tomasz Kędziora. W Lidze Europy Polskę reprezentować będą z kolei Piotr Zieliński, Patryk Klimala i Grzegorz Sandomierski. Jedynym rodzimym klubem obecnym na arenie europejskiej będzie Lech Poznań.

„Chłodzimy swoje szampany, dzięki czemu ich korki wystrzeliwują w odpowiednim momencie. Od początku eliminacji wspieraliśmy Lecha Poznań w drodze do Ligi Europy i tak samo będzie podczas naszych transmisji z fazy grupowej. Mija właśnie dziesięć lat od pamiętnych bojów „Kolejorza” z Juventusem Turyn, Manchesterem City i Red Bullem Salzburg, które widzowie także mogli oglądać na naszych antenach. Mamy nadzieję, że ta niebieska lokomotywa zatrzyma się dopiero po finale Ligi Europy w Gdańsku, z którego sygnał telewizyjny na cały świat wyprodukuje Telewizja Polsat”.Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat

Grupowymi rywalami Lecha Poznań w Lidze Europy zostały Benfica Lizbona, Glasgow Rangers i Standard Liege. Rodzimych kibiców czeka więc prawdziwe piłkarskie święto, a liczni Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii oraz Belgii z pewnością będą wspierać podopiecznych Dariusza Żurawia w meczach wyjazdowych. Także komentatorzy i reporterzy Polsatu Sport będą obecni na trybunach zarówno w Poznaniu, jak i Lizbonie, Glasgow oraz Liege. Identycznie będzie z meczami polskich piłkarzy w Lidze Mistrzów. Kanały i serwisy PPV Polsat Sport Premium oraz serwis IPLA pokażą wszystkie spotkania nowego sezonu. W każdy dzień meczowy widzów wprowadzi rozbudowany program studyjny, z drobiazgowymi analizami taktycznymi, najświeższymi wiadomościami oraz unikalnymi materiałami reporterskimi.

Oficjalnym nadawcą Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA jest Telewizja Polsat. Rozgrywki transmitowane są w jakości Super HD z najnowocześniejszego studia telewizyjnego w Europie. Mecze Champions League i Europa League oglądać można w kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2 oraz w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych obecnych w ofercie Cyfrowego Polsatu oraz czołowych sieci kablowych. W Cyfrowym Polsacie pakiet Polsat Sport Premium dostępny jest w ofertach telewizji satelitarnej, kablowej w technologii IPTV i internetowej OTT z dekoderem EVOBOX STREAM, w tym na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Najlepsze klubowe rozgrywki piłkarskie dostępne są również w ramach taryf sieci Plus z pakietem IPLA POLSAT SPORT PREMIUM.

Wszystkie mecze nowego sezonu Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA wraz z ich najciekawszymi akcjami i najpiękniejszymi golami będzie można oglądać online w największym serwisie rozrywki internetowej IPLA. Wybrane spotkania obu prestiżowych rozgrywek widzowie zobaczą w jakości 4K. Dostępny w cenie 40 zł/30 dni pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM zagwarantuje prawdziwą piłkarską ucztę: wszystkie mecze na żywo, w wysokiej jakości i bez reklam, ok. 8 godzin dziennie relacji na żywo oraz programów okołomeczowych – analiz, reportaży, wywiadów, komentarzy doświadczonych ekspertów. IPLA zapewnia także dużą swobodę i elastyczność w kwestii wyboru urządzenia – rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA będzie można oglądać za pośrednictwem komputera na www.ipla.pl oraz w aplikacji IPLA na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS, a także w wybranych Smart TV i Apple TV.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 05.10.2020