Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2 w Cyfrowym Polsacie i IPLI

Data: 
15 maj 2017

W Cyfrowym Polsacie oraz w telewizji internetowej IPLA ruszyła sprzedaż produktu Tenis Premium, prestiżowego pakietu typu „season pass”, dzięki któremu widzowie będą mogli obejrzeć na żywo, w jakości HD i bez reklam cały cykl rozgrywek tenisowych zaliczanych do Wielkiego Szlema: French Open (Roland Garros) 2017, Wimbledon 2017, US Open 2017 oraz Australian Open 2018. Dwa kanały premium, uruchamiane na czas turniejów, przez 24 godziny na dobę poświęcone będą wyłącznie rozgrywkom tenisowym. Za dostęp do wszystkich czterech turniejów abonenci Cyfrowego Polsatu i użytkownicy IPLI zapłacą jednorazowo 40 zł.

Włącz pakiet Tenis Premium i poczuj wielkoszlemowe emocje!
Z myślą o kibicach tenisa utworzony został prestiżowy produkt Tenis Premium oparty na dwóch nowych kanałach – Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2 – w całości poświęconych zbliżającemu się sezonowi rozgrywek tenisowych zaliczanych do Wielkiego Szlema. Setki meczów, światowa czołówka tenisa męskiego i kobiecego, około 400 godzin relacji i komentarzy na żywo oraz niezapomniane występy Polaków, a wszystko to dostępne 24 godziny na dobę, bez reklam i w jakości HD! Dodatkową atrakcją będą powtórki najciekawszych i najbardziej emocjonujących rozgrywek, które będzie można oglądać przez tydzień po zakończeniu każdego z turniejów. Na kanale Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2 widzowie obejrzą wszystkie cztery, wzbudzające niezwykłe emocje wydarzenia:

  • French Open (Roland Garros) 2017– od 28 maja do 11 czerwca br. (powtórki do 18 czerwca br.),

  • Wimbledon 2017 – od 3 do 16 lipca br. (powtórki do 23 lipca br.), 
  • US Open 2017 – od 28 sierpnia do 10 września br. (powtórki do 17 września br.), 
  • Australian Open 2018 – od 15 do 28 stycznia 2018 r. (powtórki do 4 lutego 2018 r.). 

Pakiet Tenis Premium w Cyfrowym Polsacie

Dostęp do pakietu Tenis Premium mogą zamówić zarówno abonenci, jak i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Po zamówieniu dostępu, kanały Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2 dostępne będą odpowiednio na pozycjach 228 i 229.

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.TENIS (dla dekoderów satelitarnych) wysłany pod nr 7043,
  • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego), 699 44 50 50 (z tel. komórkowego).

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • portmonetki, gdzie opłata za pakiet zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności.

Wyjątkowe tenisowe kanały premium w IPLI

Dostęp do pakietu Tenis Premium i nowych kanałów mogą wykupić także internauci, w telewizji internetowej IPLA – w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV (wybrane modele) oraz urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. Pakiet IPLA TENIS PREMIUM będzie dostępny tylko dla użytkowników na terytorium Polski, w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 15.05.2017