Świąteczne prezenty od Cyfrowego Polsatu

Data: 
24 lis 2010

Dzisiaj Cyfrowy Polsat uruchomił świąteczne promocje dla wszystkich klientów zainteresowanych odbiorem telewizji satelitarnej oraz korzystaniem z najszybszego Internetu 28,8 Mb/s. Na nowych użytkowników czekają wyjątkowe prezenty - nawet do 6 miesięcy wybranego pakietu telewizyjnego bez opłat, kanały HD w standardzie i dekodery HD oraz HD PVR już od 1 zł (w usłudze Telewizja) lub nawet do 4 razy więcej GB przez pół roku i nowy router do każdego pakietu już za 1 zł (w usłudze Internet).

6 miesięcy bez opłat
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia największa platforma satelitarna w Polsce przygotowała ciekawe niespodzianki, zachęcające do zakupu usługi telewizyjnej. Zawierając na przykład umowę na pakiet Familijny HD + 3 pakiety dodatkowe na 29 miesięcy, w ramach świątecznych promocji, klient otrzyma w prezencie 6 miesięcy bezpłatnego dostępu do wybranych pakietów telewizyjnych. Zachowuje także przywilej elastycznego dobierania i zamiany pakietów tematycznych w trakcie całego okresu trwania umowy. W zależności od potrzeb i środków finansowych może oglądać i płacić tylko za wybrane w danym miesiącu pakiety. Wybierając zaś pakiet Premium, czyli pełną ofertę Cyfrowego Polsatu, widzowie zyskują do niej dostęp bez opłat na 3 miesiące, a po tym okresie atrakcyjną cenę w wysokości 99,90 zł.

W ramach promocji firma proponuje dekodery HD oraz dekodery HD z twardym dyskiem w wyjątkowo satysfakcjonujących cenach, bo już o 1 zł. Poszczególne bonusy są związane z rodzajem wybranego pakietu i długością zawartej umowy.

Drugi dekoder w prezencie
Jednocześnie, wraz z powyższymi rozwiązaniami, na długie, zimowe wieczory operator proponuje także ciekawe promocje na drugi dekoder. Korzystając ze świątecznej oferty, abonenci mogą otrzymać dekoder SD za 0 zł lub dekoder HD za 49 zł. W zależności od posiadanej wersji pakietowej na pierwszym dekoderze, na drugim odbiorniku będą mogli korzystać z Pakietu Mini HD lub Pakietu Mini Extra HD do 6 miesięcy bez opłat lub z nowości - Pakietu Startowego HD (pakiet Mini + kanał Polsat HD) - przez 24 miesięcy zupełnie bezpłatnie.

Gigabajtowe prezenty nie tylko dla nocnych marków
Przypomnijmy, że Cyfrowy Polsat jako jedyna platforma satelitarna proponuje swoim klientom pakiet trzech usług - Telewizję, Internet, Telefon w ramach jednej umowy, opłaty abonamentowej i faktury. Korzystając z Multioferty, w ramach abonamentu telewizyjnego klient co miesiąc dostaje w prezencie pakiet 30 minut na połączenia do wszystkich sieci oraz pakiet nawet 4 GB danych w ofercie Internet. Swobodnie może wybierać pakiety dodatkowe zwiększające możliwości korzystania z usług.

Kolejny prezent od Cyfrowego Polsatu na te święta, to dostęp do 4-krotnie większych dodatkowych pakietów danych nawet przez 6 miesięcy. W najnowszej promocji operatora najniższy łączny dodatkowy pakiet danych wynosi 8 GB (29 zł), a najwyższy - aż 120 GB (69 zł). W zależności od długości trwania umowy oraz dodatkowego pakietu danych, modem oraz nowy w ofercie router Huawei D105 można nabyć już za 1 zł.

Cyfrowy Polsat umożliwia zakup swojego Internetu na promocyjnych warunkach wszystkim osobom zainteresowanym usługą i mieszkającym w jej zasięgu, bez konieczności posiadania telewizji operatora.

Kampania świąteczna
Promocjom świątecznym towarzyszy kampania reklamowa, która jest realizowana w telewizji, radiu, Internecie, prasie i na nośnikach reklamy zewnętrznej. Spoty można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich - Polsat, TVN, TVP1, TVP2 - oraz na kanałach tematycznych. Kampania radiowa będzie prowadzona w sieci RMF FM. Odsłona internetowa będzie miała miejsce w serwisie Interia.pl oraz na Ipla.pl. Całość działań będą wspierać aktywności w prasie oraz w przypadku usługi dostępu do Internetu - komunikacja outdoorowa w 8 największych miastach Polski. Za kreację kampanii odpowiedzialna jest agencja Clos Brothers, za produkcję - Ab Film Production, a za zakup mediów - PHD Media Direction.

 

prstats.po?p=220661

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014