Świąteczna kampania reklamowa Polsat Box – na start 6 miesięcy telewizji bez opłat

Data: 
09 lis 2022

Polsat Box rozpoczął emisję nowej, świątecznej kampani reklamowej, zachęcającej do skorzystania z najnowszych promocji zapewniających 6 miesięcy oferty telewizyjnej na start bez opłat. W spocie telewizyjnym rodzina Braciaków przygotowuje się do świąt i przy okazji odkrywa, że różnorodna i bogata oferta Polsat Box przypomina magiczny worek św. Mikołaja, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowa kampania przedstawia świąteczne propozycje operatora z bogactwem popularnych kanałów, stacjami premium z kinowymi hitami i najpopularniejszymi wydarzeniami sportowymi, a także usługami Disney+ i HBO Max i będzie prowadzona m.in.:

  • w telewizji – w wersji 30”
  • online – z wykorzystaniem zasięgowych form reklamowych i wideo oraz social media
  • w rozgłośniach radiowych ogólnopolskich i lokalnych.

Spot główny można obejrzeć TU.

Spot telewizyjny przenosi nas do domu rodziny Braciaków, która przygotowuje się do świąt. Kiedy mama z córką pieką świąteczne słodkości, nagle pada pytanie: Jak to jest, że w worku św. Mikołaja mieszczą się wszystkie prezenty? Z odpowiedzią przybywa tata, który porównuje magiczny worek św. Mikołaja do bogatej oferty Polsat Box, zapewniającej dostęp do najlepszej rozrywki dla każdego, w jednym miejscu. Aby to sprawdzić, cała rodzina przenosi się na kanapę i wspólnie wybierają ulubiony program.

Promocja „Telewizja na start 6 miesięcy bez opłat” została wprowadzona 7 listopada i obowiązuje w każdej z 4 oferowanych przez Polsat Box technologii: satelitarnej, kablowej IPTV, internetowej OTT z dekoderem oraz naziemnej.

Z promocyjnymi ofertami Polsat Box można zapoznać się TUTAJ.

Metryczka kampanii:

Kreacja: Agencja Freundschaft

Produkcja: TFP Mariusz Matwiejczuk

Postprodukcja: wideo – Televizor, audio – Ztudio&Burza

Reżyser: Piotr Janowski

Media: TV (m.in. Polsat, kanały tematyczne Telewizji Polsat, TVN, kanały tematyczne TVN Warner Bros. Discovery) online, w tym social media, radio (m.in. RMF FM, RMF Classic, RMF Maxxx, Złote Przeboje, Muzo.fm, VOX, Eska, Radio ZET)

Dom mediowy: iProspect.

Załączone pliki: 
Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 10.11.2022