Styczniowe nowości VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej

Data: 
09 sty 2014

Na przywitanie nowego roku VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu prezentuje najnowsze hity, które nie tylko zyskały rozgłos i podbiły serca widzów, ale zostały także docenione przez środowisko filmowe. W tym miesiącu wśród nowości znalazły się różnorodne gatunkowo tytuły, m.in.: „R.I.P.D. Agenci z zaświatów”, „Sierpniowe niebo. 63 dni chwały”, Dziewczyna z szafy, „Ściśle tajne: historia Wikileaks”, „Wszystkie kobiety Mateusza”, „Następny jesteś ty”, „Przeszłość” i „Rycerz Blaszka. Pogromca smoków”.

Dodatkowo w dniach od 10 do 16 stycznia br. będzie można skorzystać z 2 nowych promocji. Na kanale 165 VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej będzie można obejrzeć 4 filmy, płacąc tylko 5,90 zł za zestaw składający się z dwóch tytułów – Kolekcjoner” i Nadprzyrodzony pakt” oraz „Między wierszami” i „Grubsza sprawa”. W tym samym okresie 6 tytułów filmowych – „Jak ukraść księżyc”, „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”, „1000 lat po Ziemi”, „Świat w płomieniach”, „Szybko i wściekle”, „Ostatni egzorcyzm cz.2” – można zamówić 20% taniej.

„R.I.P.D. Agenci z zaświatów" to opowieść o zabitych w akcji policjantach, którzy dostają szansę powrotu do świata żywych, by pełnić obowiązki w służbie Wydziału ds. Wiecznego Odpoczynku. Młody policjant Nick Walker (Ryan Reynolds) ginie podczas nalotu na kryjówkę kryminalistów i zostawia żonę Julię (Stephanie Szostak). Partnerem Nicka zostaje Roy (Jeff Bridges) – początkowo niechętny swojemu koledze weteran walki z przestępcami.

„Przeszłość” to kolejna produkcja irańskiego reżysera Asghara Farhadiego, znanego twórcy filmów „Co wiesz o Elly” i „Rozstanie”. Podobnie jak przy poprzednich tytułach, także i tym razem Farhadi opowiada historię, która jest pełna półprawd, tajemnic i skomplikowanych wyborów. Do Francji przylatuje Ahmad, a z lotniska odbiera go żona, z którą właśnie się rozstaje. Bohater wraca po czteroletnim pobycie w Iranie tylko po to, by podpisać papiery rozwodowe na prośbę Marie, która planuje ślub z właścicielem pralni. Szybko okazuje się, że prosta sprawa się komplikuje, a kiedy na jaw zaczynają wychodzić kolejne tajemnice, robi się dramatycznie.

Chwile grozy czekają widzów, którzy obejrzą thriller produkcji USA o wymownym tytule „Następny jesteś ty”. Film rozpoczyna się wątkiem obyczajowym przedstawiającym rodzinę, która wybiera się na wspólny wyjazd do odosobnionego domu. Rodzinna kolacja nie należy do udanych, na jaw wychodzą liczne uprzedzenia i problemy, ale prawdziwa akcja rozpoczyna się w momencie, gdy mieszkańcy domu zauważają, że jest z nimi ktoś jeszcze… Rozpoczyna się dramatyczna walka o przetrwanie.

Akcjafilmu „Sierpniowe niebo. 63 dni chwały"rozgrywa się w dwóch planach czasowych: współcześnie i w 1944 roku – tuż przed wybuchem i podczas Powstania Warszawskiego. Punktem wyjścia jest niezwykłe znalezisko jednego z inżynierów, który podczas prac budowlanych odnajduje ludzkie szczątki i pamiętnik opisujący wydarzenia sprzed prawie 70 lat. Bohaterką czarno-białej części filmu jest siedemnastoletnia sanitariuszka Basia, która właśnie przeżywa swoją pierwszą miłość do Staszka, młodego żołnierza AK. Historię dziewczyny i jej przyjaciół budujących barykady, by wkrótce stanąć do walki z wrogiem, przeplatają materiały archiwalne.

„Dziewczyna z szafy” to historia, która pokazuje jak niespodziewane sytuacje potrafi przynieść życie. Film jest nieszablonową komedią o przyjaźni trójki samotników: zdolnego webmastera Jacka, jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka i nieufnej wobec otoczenia, depresyjnej młodej antropolog Magdy. Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek prosi pewnego dnia sąsiadkę o opiekę nad bratem, nie podejrzewa nawet, że to nieoczekiwane spotkanie da początek głębokiej więzi dwojga zagubionych ludzi. 

„Wszystkie kobiety Mateusza” to historiakochliwego stolarza Mateusza (Krzysztof Globisz), który pewnego dnia umiera, ale zamiast udać się w zaświaty, w snach nawiedza miejscowe kobiety i spełnia ich erotyczne fantazje. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, w końcu starają się je zrozumieć, a kobiety dzięki Mateuszowi odnajdują chęć do życia i odkrywają na nowo swoją kobiecość, pewność siebie i niezależność.

„Ściśle tajne: historia WikiLeaks” – dokument rozpoczynający się w 2006 roku, kiedy The Sunshine Press założyło witrynę WikiLeaks. Strona, prowadzona przez internetowego aktywistę Juliana Assange’a, regularnie publikowała tajne dokumenty i informacje, często dotyczące rządu lub operacji militarnych. Wywołało to burzę między tymi, którzy podziwiali odwagę inicjatorów publikacji, oraz twierdzącymi, że jednym z wielu skutków wycieku tego typu danych może być zagrożenie życia żołnierzy walczących w Afganistanie. Zaczęto mieć wątpliwości – jak daleko można się posunąć, by ujawniać kłamstwa, którymi społeczeństwo jest karmione każdego dnia?

„Rycerz Blaszka. Pogromca smoków” to najnowsza propozycja dla najmłodszych.Blaszka to sympatyczny rycerz, który pada ofiarą spisku złego księcia. Oskarżony niesłusznie o kradzież, pozbawiony zamku i tytułu rycerskiego, zostaje wygnany z królestwa. Jedynym sposobem na odzyskanie dobrego imienia jest pokonanie groźnego cybersmoka. Musi udać się na dno starej kopalni i pokonać groźną poczwarę. Na szczęście Blaszka może liczyć na pomoc przyjaciół – oswojonego smoka i wiernego mechanicznego wierzchowca. Razem przyjdzie im stanąć do walki ze smokiem, ocalić piękną księżniczkę i powstrzymać księcia, który uwięził dobrego króla Zardzezii.

W styczniowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można także powrócić do hitów poprzednich miesięcy: „Pacific Rim”, „Renifer Niko ratuje brata”, „Wielki Gatsby”, „Układ zamknięty”, ”Minionki rozrabiają”, „Trzebież”, „Czystka”, „Szybcy i wściekli 6”, „Martwe pole”, „Lego Batman”, „Ukryty wróg”, „Bez względu na cenę”, „Drogówka”, „Bejbi blues”, „Martwe zło”, „Polowanie” i innych

Nadal można skorzystać z promocji „Pierwszy film za 1 zł”.

prstats.po?p=264237

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014