Startuje Wimbledon na Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2. Radwańska, Janowicz i Kubot w pierwszych w Polsce kanałach w pełni dedykowanych rozgrywkom Wielkiego Szlema

Data: 
29 cze 2017

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnego turnieju zaliczanego do Wielkiego Szlema. Już 3 lipca rozpocznie się 131. edycja Wimbledonu. Dzięki ofercie Tenis Premium fani tenisa będą mogli śledzić rozgrywki przez 24 godziny na dobę, na żywo, w jakości HD oraz bez reklam, a także oglądać powtórki najciekawszych i najbardziej emocjonujących meczów.

W najbliższy poniedziałek rozpocznie się jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych turniejów tenisowych na świecie – Wimbledon. Największą, odbywającą się na trawiastych kortach All England Lawn Tennis and Croquet Club w London Borough of Merton imprezę co roku ogląda ponad 500 tys. fanów. Tym, co wyróżnia Wimbledon od pozostałych turniejów jest pokrywająca wszystkich 19 kortów trawa. Przycinana na wysokości 8 mm mieszanka życicy trwałej i kostrzewy 472x350_komunikat_prasowy_tenis_turniej_szlema_1.jpgczerwonej sprawia, że piłka po odbiciu dostaje przyśpieszenia, co faworyzuje styl gry serwis-wolej. Aktualny tytuł mistrza należy do Andy’ego Murraya oraz do Sereny Williams. Reprezentanci Polski również mogą pochwalić się odniesionymi sukcesami – Agnieszka Radwańska w 2012 r. brała udział w finale, a w 2013 i 2015 r. w półfinale. W 2013 r. do półfinału dotarł Jerzy Janowicz, pokonując w ćwierćfinale Łukasza Kubota. Trzymamy kciuki, aby i w tym roku zaszli daleko!

Powstały w rezultacie współpracy Grupy Polsat i Eurosportu specjalny pakiet Tenis Premium zapewni, w okresie trwania turniejów i tydzień po nich, nieprzerwany dostęp 24 godziny na dobę, bez reklam i w jakości HD nie tylko do Wimbledonu, ale i kolejnych dwóch turniejów Wielkiego Szlema: odbywającego się na przełomie sierpnia i września US Open 2017 oraz rozgrywanego w styczniu Australian Open 2018. Kanały Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2, które składają się na tę wyjątkową ofertę, będą uruchamiane wyłącznie na czas prestiżowych turniejów. Po zakończeniu każdego z nich, przez kolejny tydzień, dostępne będą powtórki z najciekawszych rozgrywek.

Oferta zakupu pakietu Tenis Premium jest dostępna dla wszystkich sieci kablowych i platform satelitarnych, które będą decydować o formie i sposobie udostępniania go swoim abonentom.

Abonenci Cyfrowego Polsatu kanały Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2 znajdą na pozycjach 228 i 229. Dostęp do kanałów zapewnia również telewizja internetowa IPLA w specjalnie przygotowanym pakiecie IPLA TENIS PREMIUM. Za dostęp do trzech turniejów, czyli ponad 300 godzin transmisji na żywo abonenci Cyfrowego Polsatu i użytkownicy IPLI zapłacą jednorazowo 40 zł.

Ostatnia aktualizacja 29.06.2017