Sprawiedliwość Stevena Seagala w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Data: 
30 wrz 2011

Od 30 września do 31 października br. Cyfrowy Polsat zaprasza widzów na intrygujący serial  z gatunku akcji - "Bez litości" - dostępny w atrakcyjnej cenie w ramach usługi VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa.

Już 30 września oferta VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu zostanie poszerzona o premierowy na polskim rynku serial akcji - "Bez litości", z udziałem znanej wszystkim gwiazdy "męskiego kina" - Stevena Seagala (który podjął się także produkcji tego serialu). Dla wszystkich, którzy wyczekiwali na polską premierę "True Justice" (org.), platforma przygotowała specjalną promocję - dwa pierwsze odcinki w cenie jednego (tj. za 5 złotych), a dostęp do całej serii za 25 złotych (ok. 2 złote za odcinek).  

Zmagania detektywa Elijaha Kane'a (Steven Seagal), to seria trzynastu odcinków, które będą dostępne na pozycji VOD58 Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu. Produkcję charakteryzuje wartka akcja oraz porywające sceny walki i pościgów. Nie zabraknie także pięknych kobiet,za sprawą aktorek (m.in. Sarah Lind, Marina Eva, Emilie Ullerup) występujących gościnnie w rolach nieugiętych policjantek.

Seria przenosi widza na przedmieścia Seattle, które są światem ciemnych interesów i nieustającej wojny między gangami. Detektyw Elijah Kane (Steven Seagal), charyzmatyczny dowódca specjalnej grupy dochodzeniowej, wydaje wojnę bezwzględnym handlarzom narkotyków. Były wojskowy i doświadczony mistrz karate nie bawi się w polityczne gierki ani papierkową robotę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tajnych grupach antyterrorystycznych skutecznie rozbija kolejne komórki grupy przestępczej i bez litości rozprawia się z niebezpiecznymi mordercami.

Z bieżącą ofertą filmową VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na trzy sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na VOD 51 - VOD 65 oraz VOD 49 (po naciśnięciu na pilocie "i" lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta pod nr tel. 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22* oraz na stronie www.cyfrowypolsat.pl.

Każdy film można zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/.

* Opłata zgodna z planem taryfowym operatora

prstats.po?p=220623

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014