Spotkania rewanżowe 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA oraz mecze 1/8 finału Ligi Europy UEFA w kanałach Polsat Sport Premium w Cyfrowym Polsacie

Data: 
05 mar 2019

W najbliższy wtorek i środę, 5-6 marca zobaczymy pierwsze rewanżowe mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA. Dzień później, w czwartek, 7 marca, na murawy stadionów w Europie wybiegną piłkarze zespołów, które awansowały do 1/8 finałów Ligi Europy UEFA. Fani futbolu mogą oglądać wszystkie mecze na żywo na kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2 oraz w serwisach Polsat Sport Premium PPV w Cyfrowym Polsacie, a także w ramach wybranych taryf sieci Plus i za pośrednictwem IPLI.

Już w tym tygodniu poznamy pierwszych czterech ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów UEFA. We wtorek, 5 marca obrońca tytułu, Real Madryt, zmierzy się w rewanżowym spotkaniu na Santiago Bernabéu z Ajaxem Amsterdam. Czy wicemistrz Holandii zdoła pokonać „Los Blancos” nadszarpniętych po dwóch porażkach z odwiecznym rywalem z Barcelony? Transmisja od 20:50 w Polsat Sport Premium 1. Mecz skomentują z Madrytu Cezary Kowalski i Andrzej Niedzielan. Natomiast tego samego dnia Borussia Dortmund podejmować będzie londyński Tottenham Hotspur, który w pierwszym spotkaniu wygrał u siebie aż 3:0. Mecz ten skomentują Tomasz Włodarczyk i Paweł Golański. Transmisja w Polsat Sport Premium 2 od godziny 20:15.

Studio przedmeczowe w Polsat Sport Premium 1 już od godziny 18:00 poprowadzi Paulina Chylewska. Wśród gości: Jan Kempiński, Artur Wichniarek, Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń i Paweł Golański. Najnowsze doniesienia w przeglądzie prasy i wieści z mediów społecznościowych przedstawi Justyna Kostyra, analizy najbardziej interesujących akcji meczów tego wieczoru przedstawią Marcin Feddek i Dariusz Wdowczyk, a porównania i ciekawostki związane z wtorkowymi meczami przedstawi Szymon Rojek.  

Interesująco zapowiadają się również mecze środowe. W stolicy Francji Manchester United w rewanżu z PSG spróbuje odrobić dwie bramki stracone na Old Trafford. To spotkanie z paryskiego Parc de Princes skomentują Tomasz Smokowski i Tomasz Hajto. Transmisja od 20:50 w Polsacie Sport Premium 1. W drugim rewanżu FC Porto zmierzy się z AS Romą, która w pierwszym meczu na własnym stadionie wygrała 2:1. Spotkanie skomentują Szymon Rojek i Adam Matysek. Początek transmisji o 20:15 w Polsacie Sport Premium 2.

Środowe studio przedmeczowe zacznie się w Polsacie Sport Premium 1 o godzinie 18:00. Gośćmi Jerzego Mielewskiego będą Janusz Panasewicz, Paweł Golański, Roman Kołtoń, Dariusz Wdowczyk i Adam Matysek. Analizy najciekawszych akcji w meczach przedstawią Marcin Feddek i Tomasz Łapiński, przegląd prasy oraz wieści z mediów społecznościowych przedstawi Aleksandra Szutenberg, porównania i ciekawostki zaprezentuje Przemysław Iwańczyk.

A już w czwartek zobaczymy pierwsze spotkania 1/8 finału Ligi Europy UEFA. W rozgrywkach pozostało już tylko 16 drużyn wśród nich m.in. Arsenal Londyn, Inter Mediolan czy włoskie Napoli z Arkadiuszem Milikiem i Piotrem Zielińskim w składzie. Transmisja pierwszych pięciu meczów już od godziny 18:45:

 • Polsat Sport Premium 1: Eintracht Frankfurt – Inter Mediolan. Mecz skomentują M. Borek
  i R. Kołtoń.
 • Polsat Sport Premium 2: Rennes – Arsenal Londyn. Mecz skomentują T. Włodarczyk
  i J. Ziober.
 • Polsat Sport Premium PPV 3: Sevillia – Slavia Praga. Mecz skomentują M. Hawryszczuk
  i P. Koźmiński
 • Polsat Sport Premium PPV 4: Zenit Sankt-Petersburg – Villareal. Mecz skomentują P. Ślęzak
  i R. Zieliński.
 • Polsat Sport Premium PPV 5: Dinamo Zagrzeb – Benfica Lizbona. Mecz skomentują G. Michalewski i F. Jastrzębski.

Transmisja pozostałych trzech spotkań od godziny 20:50:

 • Polsat Sport Premium 1: SSC Napoli – Red Bull Salzburg. Mecz skomentują z Neapolu B. Iwanow
  i A. Wichniarek.
 • Polsat Sport Premium 2: Chelsea Londyn – Dynamo Kijów. Mecz skomentują P. Przybysz
  i A. Strejlau.
 • Polsat Sport Premium PPV 3: Valencia – FK Krasnodar. Mecz skomentują A. Janisz i T. Łapiński.

Studio Ligi Europy UEFA od godziny 18:00 na antenie Polsatu Sport Premium 1. Gośćmi Przemysława Iwańczyka będą Dariusz Dziekanowski, Tomasz Frankowski, Adam Matysek i Paolo Cozza. Przegląd prasy i wieści z mediów społecznościowych przedstawi Justyna Kostyra, porównania i ciekawostki – Szymon Rojek, a analizy najbardziej interesujących akcji w meczach zaprezentuje Marcin Lepa oraz Dariusz Wdowczyk.

O godzinie 23:30 na antenie Polsatu Sport Premium 1 we wtorek i środę Magazyn Ligi Mistrzów, o tej samej porze w czwartek Magazyn Ligi Europy, gdzie będą prezentowane skróty wszystkich spotkań oraz analizy najważniejszych akcji w meczach.

Fani najlepszych klubowych rozgrywek piłkarskich mogą oglądać wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA w Cyfrowym Polsacie w ramach pakietu Polsat Sport Premium, w abonamentach już od 50 zł, także na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Wszystkie mecze obydwu rozgrywek klubowych na żywo zapewnia w ramach wybranych taryf także sieć Plus, a online można je śledzić w największym serwisie rozrywki internetowej IPLA - nie tylko na komputerach i urządzeniach mobilnych, ale także na wybranych Smart TV. Dzięki różnorodności ofert kibice mogą decydować, gdzie, kiedy i jak chcą oglądać swoje ulubione drużyny w walce o piłkarskie trofea.

5032019liga_mistrzow_cyfrowy_polsat_infografika_.jpg

Załączone pliki: 
Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 06.03.2019