Specjalne promocje Cyfrowego Polsatu w związku z wyłączeniami telewizji analogowej

Data: 
11 cze 2013

teaser_18.jpg

W związku ze zbliżającym się kolejnym etapem wyłączeń telewizji analogowej Cyfrowy Polsat przygotował dla klientów atrakcyjną „Super Okazję” w ramach usługi TV Mobilna z dekoderem DVB-T za 1 zł i obniżonym abonamentem w wysokości 9,90 zł za pakiet dodatkowych kanałów oraz promocję na satelitarny pakiet Rodzinny HD za 14,90 zł i z 6 miesiącami gratis. Operator oferuje także promocyjne zestawy dekoderów w opcji prepaid.

W najnowszej odsłonie promocji „Super Okazja” usługi TV Mobilna abonament za Pakiet Ekstra z 8 kodowanymi kanałami telewizyjnymi i 12 stacjami radiowymi w technologii DVB-T wynosi tylko 9,90 zł/mies. Pakiet Ekstra to popularne kanały sportowe - Polsat Sport i Polsat Sport Ekstra, filmowe -Kino Polska, TVP Seriale, Comedy Central Polska, Polsat Film, informacyjny Polsat News oraz dziecięcy Nickelodeon. Wśród 12 największych ogólnopolskich stacji radiowych są, m.in. RMF FM, Radio Zet, Antyradio, Radio Plus, Radio TOK FM.

Posiadaczem pakietu Rodzinnego HD w technologii satelitarnej z 43 kanałami można zostać już za 14,90 zł/mies., z umową na 29 miesięcy, a pierwsze 6 miesięcy zwolnione jest z opłat. Po okresie podstawowym umowy abonenci mogą aktywować pakiet Darmowy HD i oglądać za darmo 13 kanałów kodowanych.

Zarówno dekodery DVB-T do odbioru TV Mobilnej, jak i satelitarne są w promocji oferowane za 1 zł.

Dekodery DVB-T i satelitarne w opcji prepaid

Osoby, które nie chcą wiązać się umową, mogą już za 99 zł mieć dekoder DVB-T T-HD 210 w zestawie z 3 miesiącami Pakietu Ekstra. W ofercie promocyjnej pojawił się również dekoder T-HD 1000 za 149 zł, z Pakietem Ekstra przez 6 miesięcy bez opłat oraz możliwością korzystania z bezpłatnych materiałów telewizji internetowej ipla.

W formule prepaid zaoferowane zostały też dekodery satelitarne HD 2000 i HD 3000 za 149 zł, z Pakietem Mini HD gwarantującym dostęp do 33 kanałów przez 6 miesięcy bez opłat. Po upływie okresu promocyjnego dekodery umożliwiają oglądanie kanałów z pakietu Darmowego HD.

Dekodery DVB-T Cyfrowego Polsatu to jedyne takie urządzenia na rynku, które poza dostępem do kanałów ogólnodostępnych w ramach naziemnej telewizji cyfrowej umożliwiają oglądanie dodatkowych kanałów w technologii DVB-T. To polskie produkty zapewniające obraz i dźwięk w cyfrowej jakości oraz kanały w wysokiej rozdzielczości. Po podłączeniu do Sieci dają możliwość korzystania z bezpłatnych zasobów telewizji internetowej ipla, a po podpięciu dysku twardego do gniazda USB - nagrywania  ulubionych programów. Urządzenia objęte są polską gwarancją i szerokim dostępem do sieci serwisowej.

Na smartfonach, tabletach i laptopach kanały z oferty TV Mobilnej można odbierać za pośrednictwem „kieszonkowego” odbiornika M-T 5000, który współpracuje m.in. z systemami operacyjnymi iOS, Android i Windows. Aby korzystać z usługi, w pierwszym kroku na posiadanym urządzeniu należy zainstalować bezpłatną aplikację „TV MOBILNA”.

prstats.po?p=245266

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014