smartDOM – oszczędzanie przez dodawanie

Data: 
13 lut 2014

Cyfrowy Polsat i sieć Plus, zgodnie z ogłoszoną strategią integracji produktów i usług dla nowoczesnego domu, uruchamiają wspólny program – smartDOM. W pierwszym etapie można łączyć produkty takie jak telewizja, Internet LTE oraz telefon i oszczędzać na każdej dodanej usłudze z portfolio obu operatorów. Oferta będzie dostępna od 18 lutego br., a w kolejnych miesiącach do programu dodane zostaną inne produkty: usługi bankowe i energia elektryczna. Wraz z jej uruchomieniem wystartuje ogólnopolska kampania reklamowa. Ambasadorami programu smartDOM zostali Joanna Brodzik i Paweł Wilczak – autentyczna, wiarygodna, zgrana, zarówno w życiu, jak i na ekranie, para aktorska.


Oszczędzanie przez dodawanie

Program smartDOM pozwala na korzystne łączenie nowoczesnych usług Plusa i Cyfrowego Polsatu, dzięki czemu można zapłacić mniej za swoje rachunki i generować duże oszczędności. Przedłużając umowę na jedną z dwóch posiadanych usług, dokupując drugą usługę lub wybierając jednocześnie dwie usługi Cyfrowego Polsatu lub Plusa, klient otrzymuje na każdy kolejny produkt 10 zł rabatu miesięcznie, czyli 240 zł łącznej zniżki w trakcie umowy (zakładając umowę na 24 miesiące). Usługi można dodawać do produktów Plusa (telefon, Internet LTE) lub Cyfrowego Polsatu (telewizję satelitarną, Internet LTE) z abonamentem w wysokości minimum 39,90 zł. Można je również dowolnie łączyć – telewizję z telefonem, telefon z Internetem, Internet z telewizją albo wszystkie trzy – ważny jest jedynie poziom abonamentu dodawanych usług – co najmniej 39,90 zł w przypadku Internetu LTE i telefonu oraz 59,90 zł w przypadku telewizji satelitarnej. Jednocześnie można połączyć nawet 9 usług: maksymalnie 3xtelefon, 3xInternet i 3xtelewizję i dzięki temu zaoszczędzić aż 80 zł/mies.! Program smartDOM sieci Plus i Cyfrowego Polsatu, to 240 zł oszczędności w trakcie trwania24-miesięcznej umowy, w przypadku korzystania z dwóch usług. Posiadanie klasycznego zestawu usług: telewizja, Internet, telefon, to już 480 zł oszczędności w ciągu dwóch lat.

s-450-x.jpg

- Wspólny program sieci Plus i Cyfrowego Polsatu to unikalna propozycja odpowiadająca na potrzeby naszych klientów oraz zapewniająca im liczne korzyści. Wierzymy, że razem z nami klient będzie mógł stworzyć oszczędny, wygodny, bezpieczny, inteligentny dom, po prostu smartDOM. Zaprezentowana dzisiaj oferta to pierwszy etap programu, który będzie rozwijany w kolejnych krokach o nowe produkty dla domu i rodziny – na przykład usługi bankowe czy energia elektryczna – oraz dodatkowe korzyści – promocje, loterie, konkursy– mówi Beata Białkowska, Dyrektor Zarządzający ds. Marketingu spółek Polkomtel i Cyfrowy Polsat.

- Program smartDOM to sposób na oszczędzanie przez dodawanie. Z myślą o klientach Plusa i Cyfrowego Polsatu stworzyliśmy bardzo proste i intuicyjne zasady, które pozwolą naszym klientom jeszcze efektywnej zarządzać wydatkami na usługi telewizyjne i telekomunikacyjne. Program smartDOM to wymierne korzyści bez żadnych dodatkowych zobowiązań, sposób na kilkadziesiąt złotych oszczędności w ciągu miesiąca i nawet kilkaset w trakcie całego okresu trwania umowy z operatorem – mówi Justyna Kulka, Dyrektor Departamentu Zarządzania Ofertą spółek Polkomtel i Cyfrowy Polsat.


Im więcej usług, tym więcej oszczędności

Do programu smartDOM można przystąpić na trzy sposoby:

  • łącząc już posiadane usługi lub przedłużając jedną z nich
  • dokupując nową usługę do już posiadanej
  • kupując co najmniej dwie usługi od Plusa lub Cyfrowego Polsatu

s-450-x_1.jpg

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak ambasadorami programu smartDOM

Ambasadorami programu smartDOM zostali Joanna Brodzik i Paweł Wilczak – autentyczna, wiarygodna, zgrana, zarówno w życiu, jak i na ekranie, para aktorska. Joanna Brodzik i Paweł Wilczak zostali zaproszeni do współpracy w ramach programu smartDOM ze względu na cechujące ich: naturalność, rodzinność, nowoczesność, humor i pogodę ducha. W ramach kampanii para aktorów pokazana będzie w zabawnych, domowych sytuacjach, metaforycznie ukazujących korzyści płynące z posiadania kilku usług Plusa i Cyfrowego Polsatu. Joanna Brodzik i Paweł Wilczak zagrali razem po raz pierwszy od 10 lat. Oprócz spotów reklamowych, Para wystąpiła także w viralach oraz użyczyła głosu na potrzeby kampanii w radiu i wizerunku w formatach print oraz digital.

Oprócz standardowych działań komunikacyjnych, para aktorów będzie tworzyć bloga połączonego z fanpage’ami Cyfrowego Polsatu i Plusa. Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, w charakterystycznym dla siebie stylu, będą opisywać wrażenia związane z korzystaniem z programu smartDOM oraz relacjonować przebieg poszczególnych etapów powstawania kampanii. Ponadto aktorzy wcielą się w rolę komentatorów i doradców w dziedzinie najnowszych trendów w unowocześnianiu domu.

Ogólnopolska kampania reklamowa

18 lutego w telewizji i w Internecie, a w kolejnych dniach także w radiu i prasie wystartuje wspólna kampania Cyfrowego Polsatu i sieci Plus, promująca program smartDOM. Obejmie ona największe stacje telewizyjne – Polsat, TVN, TVP1, TVP2 oraz kanały tematyczne. W trakcie jej trwania przewidziano intensywne działania w ogólnopolskich stacjach radiowych i prasie z wykorzystaniem dużych formatów: w TV guide’ach, tygodnikach opinii i dziennikach. W Internecie program smartDOM będzie szeroko komunikowany m.in. w serwisach: Gazeta.pl, Onet.pl, Interia.pl, Youtube.pl., ipla.tv, na stronach Netshare, w wyszukiwarkach oraz mediach społecznościowych i blogosferze. Przewidziano także kampanię na nośnikach zewnętrznych.Priorytetem kampanii jest dotarcie do jak największej liczby obecnych i nowych klientów z informacją o nowym programie.

Autorem kreacji jest agencja Grey Group. Reżyserem spotów został Bartek Ignaciuk. Za produkcję spotów odpowiada TFP, a postprodukcję powierzono Chimney Pot. Kampanię zaplanowały PHD Media Direction i Carat Polska.

Viral i reportaż z planu produkcji są dostępne pod poniższymi linkami:

http://youtu.be/XyugGVoTO5k

http://www.youtube.com/watch?v=kLw3l7ghw8g

prstats.po?p=267661

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 23.09.2014