smartDOM na Gwiazdkę - kolejne super sprzęty w świątecznej ofercie Plusa i Cyfrowego Polsatu!

Data: 
03 lis 2015

Po raz kolejny Plus i Cyfrowy Polsat przygotowały na święta wyjątkową ofertę łączącą nowoczesne urządzenia z pakietem usług dla całej rodziny! Tegoroczny smartDOM na Gwiazdkę to sprzęty LG w atrakcyjnych cenach oraz telewizja, Internet i telefon dostępne w promocji „drugi produkt za złotówkę, trzeci nawet za złotówkę”.

Czas obdarowywania coraz bliżej i w świątecznej promocji Plusa i Cyfrowego Polsatu już sypnęło prezentami! Zrób sobie oraz bliskim prezent na święta i przenieś rodzinę do Plusa, a do tego dobierz telewizje za połówką, a Internet LTE nawet za złotówkę!

sm_0.jpg

W ofercie smartDOM znalazł się prawdziwy HIT CENOWY! Za 0 zł na start można otrzymać telewizor LG Smart TV 55`` Full HD oraz smartfon LG G4s Dual! A do tego pakiet usług w ofercie „drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę”:

  • abonament telefoniczny w ofercie rodzinnej Plusa, obejmujący 3 karty SIM, rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i 10 GB wspólnego pakietu na Internet,
  • telewizja satelitarna Cyfrowego Polsatu z pakietem aż 168 kanałów,
  • Internet LTE z pakietem 5 GB.

W świątecznej ofercie smartDOM opłata miesięczna za cały pakiet usług i sprzętu wynosi tylko 180,98 zł. Składają się na nią opłaty za usługi przez 24 miesiące:

  • 69,99 zł/mies. za telefoniczny abonament rodzinny z 3 kartami SIM w sieci Plus,
  • 29,99 zł/mies. po 50% rabacie w programie smartDOM za telewizję Cyfrowego Polsatu,
  • 1 zł/mies. w ramach programu smartDOM za Internet LTE Plusa lub Cyfrowego Polsatu,

oraz 48 rat miesięcznych za sprzęt:

  • 55 zł/mies. za telewizor LG Smart TV 55`` Full HD,
  • 25 zł/mies. za smartfon LG G4s Dual.

W smartDOM można znaleźć również inne propozycje zarówno z atrakcyjnymi urządzeniami: tabletami, laptopami, smartfonami, jak i bez sprzętu. Program smartDOM łączy się z wieloma innymi promocjami, w tym z ofertami dla osób przenoszących numer. Dołączenie konta w PlusBanku oraz prądu od Plusa pozwoli wygenerować jeszcze większe oszczędności. Promocja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów oraz obowiązuje przez całą długość umowy. Z oferty można skorzystać w każdym punkcie Cyfrowego Polsatu i Plusa, a także telefonicznie lub przez Internet: www.cyfrowypolsat.plwww.plus.pl.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 03.11.2015