Sierpniowe nowości VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Data: 
07 sie 2014

W sierpniu VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu przygotowała wiele nowości, wśród których zarówno starsi, jak i młodsi widzowie znajdą tytuły gwarantujące relaks i dobrą rozrywkę w letnie wieczory. Na długiej liście znalazły się propozycje takie jak: „Wilk z Wall Street”, „LEGO Przygoda”, „Kochanie, chyba Cię zabiłem”, a także horror „13 grzechów”. Dodatkowo wypożyczalnia kusi cotygodniowymi, ciekawymi promocjami.

Już od 8 sierpnia będzie można skorzystać z atrakcyjnej promocji, w której wybrane filmy, każdy innego gatunku, będą kosztowały o 40% taniej! Na liście znajdą się: „47 Roninów”, „72 godziny”, „Robaczki z zaginionej doliny”, „Perwersyjna siostra”. Dodatkowo pogoda spłata nam figla i albo mocno zawieje, albo wszystko zostanie zamrożone – 2 filmy katastroficzne „Super Cyklon” i „Lodowa zagłada 2012” będzie można wypożyczyć za 5,90 zł.

Filmy animowane dla najmłodszych

Najmłodsi widzowie z ciekawością obejrzą „Ryśka lwie serce”, bajkę o zabawnych, a zarazem ekscytujących przygodach dzielnego chłopca, który chce zostać rycerzem. Głównym bohaterem kolejnej propozycji – „LEGO Przygoda” – jest Emmet, figurka LEGO, przez pomyłkę wzięta za kogoś, kto może uratować świat, a „Skubani” to zabawna bajka o indykach Olo i Franku, które przenoszą się w czasie do pierwszego Święta Dziękczynienia, żeby usunąć swoich przodków ze świątecznego jadłospisu.

Od pierwszej do ostatniej minuty

Dorośli widzowie zobaczą nominowany do Oscara hit kinowy ostatnich miesięcy w reżyserii Martina Scorsese – „Wilk z Wallstreet” – biograficzną historię brokera Jordana Belforta, nazywanego złotym dzieckiem finansów. Mężczyzna, dzięki szybko zdobytej fortunie, może pozwolić sobie na życie w luksusie, przez co wzbudza zainteresowanie FBI…

Kolejną ciekawą propozycją jest sequel amerykańskiego filmu akcji „Niezniszczalni” – „Niezniszczalni 2”, w którym bezwzględna, uzbrojona grupa najemników ma za cel pomszczenie śmierci swojego kolegi.

W sierpniowej ofercie VOD Cyfrowego Polsatu znalazła się także amerykańska produkcja z pogranicza komedii i dramatu – Choleryk z Brooklynu”. W postać Henry’ego Altmanna wciela się Robin Williams. Bohater, po usłyszeniu jednoznacznej diagnozy – tętniak mózgu i tylko 90 minut życia, postanawia naprawić krzywdy, które wyrządził swojej rodzinie. Czy w tak krótkim czasie może mu się to udać?

Na półkach wypożyczalni znajdzie się również kilka nowych filmów opartych na motywach powieści: „Gra Endera” rozgrywa się w roku 2070, kiedy to ludzkość szkoli dzieci na wypadek inwazji obcych. „Winter's Tale” z doborową obsadą – Russellem Crowe, Willem Smithem, Colinem Farrellem, to amerykański film fantasy zrealizowany na podstawie książki wydanej pod tym samym tytułem. Opowiada o magicznych wydarzeniach w Nowym Yorku, które dzieją się na przestrzeni stu lat. Z kolei „300: Raise of an Empire” to film akcji, który powstał na podstawie komiksu, opowiadającego historię greckiego przywódcy, Temistoklesa, walczącego z inwazją potężnej armii perskiej.

Trzymające w napięciu nawet w upały

Fani mocniejszego kina mogą obejrzeć horror „13 grzechów”, w którym główny bohater, pogrążony w długach Eliot, pewnego dnia dostaje informację, że jeżeli wykona 13 zadań, otrzyma dużą sumę pieniędzy. Każde zadanie przybliża go do piekła – jeżeli Eliot rozpocznie grę, nie będzie mógł się z niej wycofać.

„Brick Mansions – najlepszy z najlepszych” to film zrealizowany na podstawie scenariusza autorstwa Luca Bensona, opowiadający historię tajnego detektywa szukającego broni masowego rażenia.

Sabotaż” to z kolei amerykański thriller, w którym głównego bohatera gra Arnold Schwarzenegger, o  tajnych agentach z oddziału DEA, którzy okradają siedzibę kartelu narkotykowego.

„Swetler”, z legendarnym Jean-Claude Van Damme’m, to film o grupie mężczyzn, która przed laty zrabowała sporą sumę pieniędzy. Jeden z nich uniknął kary i uciekł ze zdobyczą. Pozostali, po latach uciekają z więzienia i próbują go odszukać.

„Oldboy. Zemsta jest cierpliwa” to remake koreańskiego filmu, w reżyserii Spike’a Lee. Mężczyzna, po 20 latach bycia zakładnikiem, chce poznać ludzi, którzy go więzili i dowiedzieć się, jakie były motywy ich działania.

Akcja filmu „Dredd” rozgrywa się w mieście przyszłości, w którym główną władzę sprawują sędziowie. Jednym z nich jest Dredd, który podejmuje walkę z dilerami śmiercionośnego narkotyku.

Listę nowości kończy film z jednym aktorem – „Wszystko stracone”. Podczas samotnego rejsu po Oceanie Indyjskim, żeglarz, w tej roli Robert Redford, zauważa, że jego statek nabiera wody. Zaczyna walkę o życie…

Kino znad Wisły

Fanów polskiego kina ucieszy możliwość obejrzenia także rodzimych produkcji. „Pokłosie” to historia Józefa Kaliny, który popada w konflikt z mieszkańcami swojej wsi, chcąc upamiętnić Żydów zamordowanych przez Polaków (za tę rolę Maciej Stuhr został uhonorowany nagrodą Orła w kategorii: Najlepsza rola męska).

Kochanie, chyba Cię zabiłem” to produkcja, w której główny bohater (w tej roli Zbigniew Zamachowski) przyłapuje swoją żonę na zdradzie i zabija ją oraz jej kochanka. Zbrodnia zostaje utrwalona na taśmie, która trafia w nieodpowiednie ręce.

W sierpniowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można także powrócić do hitów poprzednich miesięcy, takich jak: „Miłość bez końca”, „Nimfomanka”, „72 godziny”, „Facet (nie)potrzebny od zaraz”, „Wkręceni”, „47 roninów”, „Ja, Frankenstein”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Biegnij, chłopcze, biegnij!”, „Grawitacja”, „Saga Zmierzch: Przed świtem. Cz. 2”, „Drogówka” i wielu innych.

Nadal można skorzystać z promocji „Pierwszy film za 1 zł”.

prstats.po?p=286409

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 22.09.2014