Serial "Camelot" w Cyfrowym Polsacie

Data: 
02 sie 2011

Już 5 sierpnia oferta VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu zostanie poszerzona o premierowy na polskim rynku serial z gatunku fantasy - "Camelot", będący dziełem producentów hitu "Spartakus: Krew i piach". Moc, władza, pożądanie i zdrada w otoczeniu magicznych i nadprzyrodzonych form - to tylko nieliczne elementy fabuły najnowszej ekranizacji legendy o Królu Arturze. Specjalnie dla klientów swojej usługi VOD, Cyfrowy Polsat przygotował promocję - dwa pierwsze odcinki będą mogli zobaczyć w cenie jednego.

Cyfrowy Polsat proponuje zupełnie nową wersję popularnej legendy o Królu Arturze i rycerzach Okrągłego Stołu, która jeszcze w wakacje trafi do oferty VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej. "Camelot" to serial historyczno-kostiumowy, który za wielką wodą zdążył już zdobyć rzesze fanów. W USA pierwsza emisja zgromadziła ponad milion widzów, a  powtórka serii zyskała kolejne 500 tysięcy fanów, ustanawiając najlepszy wynik w historii stacji Starz.

Widoczne na pierwszy rzut oka atuty serialu to wysoki budżet produkcji, rozpoznawalni twórcy oraz gwiazdorska obsada. To właśnie Graham King - zdobywca Oscara z 2007 roku za najlepszy film ("Infiltracja") i autor innych popularnych tytułów ("Aviator", "Gangi Nowego Yorku") - podjął się produkcji serialu. Nad jego mistrzowską oprawą pracował znany duet - Joan Bergin (kostiumy) i Tom Conroy (scenografia) - który był współautorem wielokrotnie nagradzanej serii "Dynastia Tudorów". W role historycznych postaci wcielili się znani i lubiani aktorzy - Artura portretuje Jamie Campbell Bower ("Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu", "Harry Potter i Insygnia Śmierci"), w Merlina wcielił się Joseph Fiennes ("Zakochany Szekspir", "Ukryte pragnienia", "Wróg u bram"), a  Morganą została Eva Green ("Marzyciele", "Królestwo niebieskie", "Casino Royale").

Wartką akcję serialu gwarantuje sama fabuła, która zaczyna się od nagłej śmierci króla Uthera. Wtedy nad Brytanią zawisa groźba chaosu, a Merlin - który w swoich wizjach widzi mroczną przyszłość - postanawia posadzić na tronie Artura, nieznanego syna i spadkobiercę Uthera. Dynamizmu przebiegowi wydarzeń dodaje postać Morgany, przyrodniej siostry Artura. Piękna, ambitna i niebezpieczna, a dodatkowo posiadająca nadprzyrodzone siły, które wykorzystuje do zrealizowania niecnego planu.

Nowa odsłona Króla Artura i rycerzy Okrągłego Stołu, zamieszkujących zamek Camelot, to seria dziesięciu odcinków, które będą dostępne na pozycji VOD58 Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu.

Spragnieni wrażeń i żądni emocji, będą mieli okazję obejrzeć dwa pierwsze odcinki w cenie jednego. Opłata za pojedynczy odcinek wynosi 5 zł. Cyfrowy Polsat przygotował też atrakcyjną ofertę dla abonentów, którzy od razu zdecydują się na wszystkie odcinki - dostęp do całej serii będzie kosztował 30 zł.

Z bieżącą ofertą filmową VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na trzy sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na VOD 51 - VOD 65 oraz VOD 49 (po naciśnięciu na pilocie "i" lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta pod nr tel. 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22* oraz na stronie www.cyfrowypolsat.pl.

Każdy film można zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/.

* Opłata zgodna z planem taryfowym operatora.

prstats.po?p=220582

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014