Rusza drugi etap programu smartDOM Plusa i Cyfrowego Polsatu – korzyści za usługi PlusBanku

Data: 
07 kwi 2014

Plus i Cyfrowy Polsat uruchamiają drugi etap programu smartDOM, który zapewnia klientom obydwu operatorów dodatkowe korzyści za korzystanie z konta PlusBanku. Jednocześnie nowoczesne usługi PlusBanku zostają zaoferowane w blisko 1200 punktach sprzedaży obydwu operatorów.

Wprowadzony 18 lutego br. program smartDOM, umożliwiający oszczędzanie przez dodawanie kolejnych usług, obejmował dotychczas usługi telewizji, dostępu do Internetu i telefonii, a klienci operatorów otrzymują rabat w wysokości 10 zł miesięcznie na każdy kolejny produkt, na który podpisują umowę.

Teraz abonenci Plusa i Cyfrowego Polsatu korzystający z Konta Plus w PlusBanku mogą dodatkowo:

 • obniżyć abonament wybranej usługi o 5% za każde 500 zł wydane kartą debetową lub kredytową oraz naklejką MasterCard PayPass™ lub
 • zyskać 5% do wartości doładowania dla telefonu Plus Mix lub Plus na Kartę.

Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu otrzymają w PlusBanku nowoczesną bankowość, która oferuje:

 • dostęp do usług przez Internet, telefon i SMS,
 • darmowe wypłaty z największej sieci bankomatów w kraju – „Euronet”,
 • aplikację mobilną plusbank24,
 • dostęp do kredytu w koncie, który przez pierwsze 30 dni jest całkowicie bezpłatny.

W sieci sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu będzie można również skorzystać z kredytu gotówkowego, który kilkukrotnie zajmował już 1 miejsce w rankingach przygotowywanych m.in. przez analityków portalu eBroker.pl i TotalMoney.pl. Proces wnioskowania o kredyt zajmuje zaledwie kilka minut, a gotówka trafia na konto klienta już nawet w ciągu kilkunastu minut po podpisaniu umowy.

Aplikacja mobilna plusbank24

Oprócz atrakcyjnej oferty produktów detalicznych oraz wygodnego dostępu do usług poprzez serwis internetowy plusbank.pl, klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu mają także do dyspozycji jedną z najnowocześniejszych aplikacji bankowości mobilnej plusbank24, którazostała zaprojektowana głównie z myślą o łatwości i intuicyjności nawigacji i jest dostępna na każdym z najpopularniejszych systemów operacyjnych w smartfonach (Android, iOS oraz Windows Phone).

Użytkownicy aplikacji mogą korzystać z jej bogatej funkcjonalności, m.in.:

 • wykonać dowolne przelewy (krajowe, do US i ZUS, zlecenia stałe),
 • sprawdzić stan konta,
 • sprawdzić historię transakcji kartą debetową lub kredytową,
 • doładować on-line telefon komórkowy,
 • założyć lokaty, a także nimi zarządzać (zakładanie lokat także w sposób zdalny, bez konieczności wizyty w oddziale banku),
 • zarządzać kredytami, kartami oraz e-fakturami.

Wszystko to opiera się na intuicyjnej nawigacji, czytelnym interfejsie i sprawnym procesie logowania, dzięki czemu klienci mogą zarządzać swoimi środkami w sposób łatwy i bezpieczny. Klienci Plusa i usługi internetowej Cyfrowego Polsatu nie ponoszą opłat za transmisję danych, korzystając z aplikacji mobilnej plusbank24.pl na terenie Polski.

Wprowadzeniu drugiego etapu programu smartDOM będzie towarzyszyła ogólnopolska kampania reklamowa z udziałem ambasadorów programu – Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka. Zostanie ona uruchomiona w najbliższych dniach, a o jej szczegółach operatorzy poinformują w osobnym komunikacie.

prstats.po?p=273844

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 03.10.2014