Roy Jones Junior vs. Dawid "Cygan" Kostecki w PPV Cyfrowego Polsatu i ipla

Data: 
18 cze 2012

30 czerwca br. abonentów Cyfrowego Polsatu czeka wielkie bokserskie święto - pojedynek legendarnego mistrza świata czterech kategorii wagowych Roya Jonesa Juniora z najlepszym polskim bokserem wagi półciężkiej Dawidem "Cyganem" Kosteckim. "Starcie Tytanów" w ramach Wielkiej Gali Boksu Zawodowego, nadawane na żywo z łódzkiej Atlas Areny, będzie dostępne dla klientów platformy oraz użytkowników aplikacji ipla w usłudze "pay-per-view" (PPV), również w jakości HD, za 30 zł. Widzowie Cyfrowego Polsatu, którzy wykupią walkę, otrzymają dodatkowo prezent - dostęp do kanału Blue Hustler.

Transmisję z Wielkiej Gali Boksu Zawodowego w usłudze PPV, zapewniającej dostęp do wydarzenia na żywo, będą mogli obejrzeć w telewizji wszyscy abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu - także korzystający z dostępu do bezpłatnych kanałów telewizyjnych za pośrednictwem dekoderów operatora. Osoby, które nie posiadają dekodera Cyfrowego Polsatu mają możliwość zobaczenia walki na żywo w Internecie - za pośrednictwem ipla. Sygnał dostępny będzie za pomocą strony www.ipla.tv oraz aplikacji ipla na komputery z systemem Windows. Jednorazowa opłata za dostęp do Gali w Cyfrowym Polsacie albo aplikacji ipla w usłudze PPV, zarówno w jakości SD, jak i HD, wynosi 30 zł. Widzowie, którzy wykupią walkę w PPV Cyfrowego Polsatu, po zakończeniu transmisji z Gali otrzymają w prezencie dostęp do kanału Blue Hustler do końca wieczoru.

Przekaz z Wielkiej Gali Boksu Zawodowego w Łodzi będzie nadawany w dwóch formatach - tradycyjnym (SD) oraz w wysokiej rozdzielczości (HD). Transmisja rozpocznie się o godz. 20.00. W walce wieczoru zmierzą się: legendarny Roy Jones Jr., mistrz świata w czterech kategoriach wagowych oraz notowany w ścisłej czołówce wagi półciężkiej, Dawid "Cygan" Kostecki, jeden z najbardziej widowiskowo walczących pięściarzy w Polsce.

Podczas łódzkiej gali kibice zobaczą także kolejny zawodowy pojedynek wschodzącej gwiazdy wagi ciężkiej, Artura Szpilki. Żaden rywal pięściarza z Wieliczki jeszcze nie wytrzymał z nim w ringu dłużej niż cztery rundy. 30 czerwca "Szpila" w walce z Jameelem McCline'em będzie chciał udowodnić, że eksperci słusznie upatrują w nim kandydata na pierwszego polskiego mistrza świata wagi ciężkiej. W Atlas Arenie pokaże się także były mistrz Europy i aktualny czempion Unii Europejskiej kategorii półśredniej, Rafał Jackiewicz. "Wojownik" z Mińska Mazowieckiego skrzyżuje rękawice z doświadczonym Włochem Gianlucą Branco, który na zawodowych ringach przegrywał jedynie z najlepszymi na świecie. Impreza, organizowana przez amerykańskiego promotora Square Ring, będzie jednym z największych wydarzeń w historii polskiego boksu zawodowego.

Już od godz. 19.00 widzowie będą mogli oglądać studio Gali, prowadzone przez Mateusza Borka, znanego dziennikarza stacji Polsat Sport, w którym m.in. pojawią się reportaże z przygotowań do walki. Będą w nim gościć: Przemysław Saleta, były zawodowy mistrz Europy w wadze ciężkiej oraz Janusz Pindera, ekspert sportów walki. Pojedynki będzie komentował m.in. Andrzej Kostyra, jeden z najbardziej uznanych ekspertów boksu. Wywiady z zawodnikami poprowadzi Paweł Wójcik z redakcji Polsat Sport.

- To drugie wydarzenie sportowe w Polsce, które będzie transmitowane w systemie PPV. We wrześniu zeszłego roku można było w ten sposób obejrzeć walkę Tomasza Adamka z Witalijem Kliczko. Ten świetny pojedynek zamówiło ok. 200 tysięcy naszych abonentów. To bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę fakt debiutu usługi PPV na rynku polskim oraz dostępność bezpłatnej transmisji z walki w niekodowanej stacji RTL. Cieszę się, że po raz kolejny zaproponujemy widzom niezwykle emocjonujące wydarzenie sportowe, które na pewno przejdzie do historii boksu zawodowego. Wierzę, że pojedynki Jonesa z Kosteckim oraz Szpilki i Jackiewicza spotkają się z gorącym dopingiem ze strony polskiej publiczności, dostarczając jej największych sportowych emocji- mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu.

Cyfrowy Polsat, największa platforma satelitarna w Polsce, jest obecny w ponad 3,5 milionach gospodarstw domowych, co oznacza, że "Starcie Tytanów" będzie dostępne dla ok. 25% polskich rodzin i ok. 11 milionów widzów. Dodatkowo wydarzenie można obejrzeć w aplikacji ipla, z której regularnie korzysta 1,4 mln użytkowników.

"Starcie Tytanów" na platformie Cyfrowy Polsat

W Cyfrowym Polsacie transmisja w standardowej rozdzielczości będzie dostępna na kanale 24 a w HD - na pozycji 117. Zamówienia można składać już od 15 czerwca za pomocą jednego z trzech najbardziej dogodnych kanałów komunikacji:

  1. przez SMS (o treści: nr karty dekodera.WALKA, wysyłany na nr 7043)
  2. w Internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.cyfrowypolsat.pl
  3. w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta (dedykowane numery telefonu: dla użytkowników tel. stacjonarnego - 801 00 50 50, 222 127 255 oraz komórkowego - 699 44 50 50)

Potwierdzenie nadania dostępu do Gali można sprawdzić na kanale 24. a od 28 czerwca także na pozycji 117. Zamówienia przyjmowane będą do momentu rozpoczęcia walki wieczoru - Roy Jones Junior vs. Dawid "Cygan" Kostecki, ale ze względów technicznych platforma nie gwarantuje dostępu do wydarzenia dla zamówień złożonych 30 czerwca po godz. 20.00.

Klienci mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
1. opłaty doliczonej do najbliższej faktury za usługi Cyfrowego Polsatu (to opcja dla wszystkich abonentów nie posiadających zaległości w opłatach za regularne usługi)
2. przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim
3. e-płatności
4. przelewu w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu

Dodatkowo nagranie Gali, wkrótce po jej zakończeniu, trafi do usługi Programy Online operatora (w sekcji TV Online) na www.cyfrowypolsat.pl i do 13 lipca br. będzie bezpłatnie dostępne dla wszystkich osób, które złożyły zamówienie na walkę w PPV.

Bokserski pojedynek w ipla

"Starcie Tytanów" w usłudze PPV przez Internet będzie można oglądać na żywo tylko poprzez stronę www.ipla.tv oraz aplikację ipla na komputery z systemem Windows. Transmisję z Gali, także w jakości HD, można zamówić tylko z terytorium Polski. Wirtualny bilet na walkę można kupić na stronie www.ipla.tv już od 15 czerwca aż do momentu zakończenia transmisji z Gali. Płatności można realizować drogą elektroniczną - kartą kredytową lub przelewem.

 

prstats.po?p=220585

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014