Roy Jones Jr., Artur Szpilka, Jameel McCline, Dawid "Cygan" Kostecki albo Paweł Głażewski "Starcie Tytanów" finalnie w PPV Cyfrowego Polsatu i ipla

Data: 
25 cze 2012

Cyfrowy Polsat podjął decyzję o transmisji w systemie pay-per-view (PPV) najbardziej kontrowersyjnej gali w historii polskiego boksu. 30 czerwca br. zobaczymy pojedynek legendarnego mistrza świata czterech kategorii wagowych - Roya Jonesa Juniora - z aresztowanym przed kilkoma dniami najlepszym polskim pięściarzem wagi półciężkiej, Dawidem "Cyganem" Kosteckim albo z Pawłem Głażewskim - międzynarodowym mistrzem Polski wagi półciężkiej.

"Starcie Tytanów" w ramach Wielkiej Gali Boksu Zawodowego, nadawane na żywo z łódzkiej Atlas Areny, będzie dostępne dla klientów platformy oraz użytkowników aplikacji ipla w usłudze PPV, również w jakości HD, za 30 zł. Widzowie Cyfrowego Polsatu, którzy wykupią walkę, otrzymają dodatkowo prezent - dostęp do kanału Blue Hustler.

- W wyniku niespodziewanych zdarzeń, to walka, na którą czeka cała Polska. Losy pierwotnie planowanego rywala Roya Jonesa Jr. - Dawida "Cygana" Kosteckiego - są cały czas niepewne. Wszyscy fani boksu kibicują mu w staraniach o opuszczenie aresztu, chociażby na czas gali. W gotowości do zmierzenia się z legendą boksu pozostaje także wysoko notowany, ambitny polski pięściarz - Pawel Głażewski. Tak emocjonującego wydarzenia, będącego na ustach wszystkich miłośników boksu, po prostu nie może zabraknąć w naszej ofercie  - mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu.

Transmisję z Wielkiej Gali Boksu Zawodowego w usłudze PPV, zapewniającej dostęp do wydarzenia na żywo, będą mogli obejrzeć w telewizji wszyscy abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu. Osoby, które nie posiadają dekodera Cyfrowego Polsatu mają możliwość zobaczenia walki na żywo w Internecie - za pośrednictwem serwisu ipla. Sygnał dostępny będzie za pomocą strony http://www.ipla.tv/ oraz aplikacji ipla na komputery z systemem Windows. Jednorazowa opłata za dostęp do gali w Cyfrowym Polsacie albo aplikacji ipla w usłudze PPV, zarówno w jakości SD, jak i HD, wynosi 30 zł. Widzowie, którzy wykupią walkę w PPV Cyfrowego Polsatu, po zakończeniu transmisji z gali otrzymają w prezencie dostęp do kanału Blue Hustler do końca wieczoru.

Transmisja Wielkiej Gali Boksu Zawodowego rozpocznie się o godz. 20.00. W walce wieczoru legendarny Roy Jones Jr., mistrz świata w czterech kategoriach wagowych, zmierzy się albo z interkontynentalnym mistrzem federacji WBA w wadze półciężkiej, Dawidem "Cyganem" Kosteckim, albo z notowanym w czołówce rankingu WBC wagi półciężkiej, niepokonanym Pawłem Głażewskim.

Podczas łódzkiej gali kibice zobaczą także kolejny zawodowy pojedynek wschodzącej gwiazdy wagi ciężkiej, Artura Szpilki. 30 czerwca "Szpila" w walce z Jameelem McCline'em będzie chciał udowodnić, że eksperci słusznie upatrują w nim kandydata na pierwszego polskiego mistrza świata wagi ciężkiej. W Atlas Arenie pokaże się także były mistrz Europy i aktualny czempion Unii Europejskiej kategorii półśredniej, Rafał Jackiewicz. "Wojownik" z Mińska Mazowieckiego skrzyżuje rękawice z doświadczonym Włochem Gianlucą Branco, który na zawodowych ringach przegrywał jedynie z najlepszymi na świecie.

Już od godz. 19.00 widzowie będą mogli oglądać studio gali, prowadzone przez Mateusza Borka, znanego dziennikarza stacji Polsat Sport, w którym m.in. pojawią się reportaże z przygotowań do walk. Będą w nim gościć: Przemysław Saleta, były zawodowy mistrz Europy w wadze ciężkiej oraz Janusz Pindera, ekspert sportów walki. Pojedynki będzie komentował m.in. Andrzej Kostyra, jeden z najbardziej uznanych ekspertów boksu. Wywiady z zawodnikami poprowadzi Paweł Wójcik z redakcji Polsat Sport.
Cyfrowy Polsat, największa platforma satelitarna w Polsce, jest obecny w ponad 3,5 milionach gospodarstw domowych, co oznacza, że "Starcie Tytanów" będzie dostępne dla ok. 25% polskich rodzin i ok. 11 milionów widzów. Dodatkowo wydarzenie można obejrzeć w aplikacji ipla, z której regularnie korzysta 1,4 mln użytkowników.

"Starcie Tytanów" na platformie Cyfrowy Polsat

W Cyfrowym Polsacie transmisja w standardowej rozdzielczości będzie dostępna na kanale 24 a w HD - na pozycji 117. Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech najbardziej dogodnych kanałów komunikacji:

1. przez SMS (o treści: nr karty dekodera.WALKA, wysyłany na nr 7043)
2. w Internetowym Centrum Obsługi Klienta na http://www.cyfrowypolsat.pl/
3. w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta (dedykowane numery telefonu: dla użytkowników tel. stacjonarnego - 801 00 50 50, 222 127 255 oraz komórkowego - 699 44 50 50)

Potwierdzenie nadania dostępu do gali można sprawdzić na kanale 24. a od 28 czerwca także na pozycji 117. Zamówienia przyjmowane będą do momentu rozpoczęcia walki wieczoru, ale ze względów technicznych platforma nie gwarantuje dostępu do wydarzenia dla zamówień złożonych 30 czerwca po godz. 20.00.

Klienci mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

1. opłaty doliczonej do najbliższej faktury za usługi Cyfrowego Polsatu (to opcja dla wszystkich abonentów nie posiadających zaległości w opłatach za regularne usługi)
2. przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim
3. płatności elektronicznych
4. przelewu w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu

Dodatkowo nagranie gali, wkrótce po jej zakończeniu, trafi do usługi Programy Online operatora (w sekcji TV Online) na http://www.cyfrowypolsat.pl/ i do 13 lipca br. będzie bezpłatnie dostępne dla wszystkich osób, które złożyły zamówienie na walkę w PPV.

Bokserski pojedynek w ipla

"Starcie Tytanów" w usłudze PPV przez Internet będzie można oglądać na żywo tylko poprzez stronę http://www.ipla.tv/ oraz aplikację ipla na komputery z systemem Windows. Transmisję z gali, także w jakości HD, można zamówić tylko z terytorium Polski. Wirtualny bilet na walkę można kupić na stronie http://www.ipla.tv/ aż do momentu zakończenia transmisji z gali. Płatności można realizować drogą elektroniczną - kartą kredytową lub przelewem.

prstats.po?p=220584

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014