Rodzinna Telefonia Komórkowa Cyfrowego Polsatu startuje

Data: 
03 wrz 2008

8 września startują usługi z abonamentem telefonii komórkowej największej w Polsce platformy satelitarnej - Cyfrowego Polsatu. Rodzinna Telefonia Komórkowa to rozwiązanie dobrane w sam raz do potrzeb użytkowników, którzy samodzielnie mogą tworzyć swoją telefonię marzeń.

Oferta z abonamentem Rodzinnej Telefonii Komórkowej jest w pełni elastyczna. Klient samodzielnie kształtuje swoją ofertę, ustalając wysokość i cechy pięciu parametrów: wysokość abonamentu, czas trwania umowy, model telefonu, cena telefonu, liczba minut dostępnych w abonamencie. Cyfrowy Polsat łączy z najbliższymi - zawsze, wszędzie i według ustanowionych przez użytkownika reguł.

Mamy duże doświadczenie w kształtowaniu i doborze oferty dla całej rodziny. Nasze dotychczasowe propozycje telewizyjne spotkały się z bardzo przychylnym przyjęciem nie tylko przez widzów, ale także zostały docenione przez rynek inwestycyjny. Wierzę, że i tym razem sprostamy oczekiwaniom naszych odbiorców, a nowy produkt w długim okresie będzie miał odzwierciedlenie w wynikach finansowych firmy - powiedział Dominik Libicki, prezes zarządu Cyfrowego Polsatu SA.
 
W dniu startu telefonia z abonamentem będzie dostępna w 400 punktach sprzedaży w całej Polsce oferujących usługi telewizyjne platformy, a do końca roku w 800 punktach.

Abonament z dokładnością do 1 zł

W Rodzinnej Telefonii Komórkowej użytkownik samodzielnie ustala wysokość miesięcznej opłaty abonamentowej - i to z dokładnością co do złotówki. Dostępny zakres wynosi od 10 do 55 złotych. Od niego zależy także minimalny okres, na jaki podpisze umowę - 12, 24 lub 30 miesięcy. Na podstawie wybranych parametrów system automatycznie wylicza liczbę minut dostępnych w niepowtarzalnym abonamencie.

Z telefonem lub bez

Niezależnie o tego czy klient potrzebuje nowego telefonu, czy ma sprawny aparat i nie szuka kolejnego, w Cyfrowym Polsacie nie ma to znaczenia. W tej kwestii również wszystko zależy od klienta: wybiera model telefonu i jego cenę lub całkiem z niego rezygnuje. Na chwilę obecną w ofercie Cyfrowego Polsatu można znaleźć pięć modeli telefonów: Sony Ericsson K530i, Samsung SGH-J700, Sagem my 511x, Samsung SGH-B300 i Samsung M600. Minimalna cena za aparat telefoniczny wynosi 1 zł.

Darmowe minuty

W ramach abonamentu telefonicznego, klient otrzymuje określoną liczbę minut do wykorzystania na połączenia do wszystkich sieci komórkowych, wymiennych na SMS w stosunku 1:3. Niewykorzystane minuty w abonamencie z bieżącego okresu rozliczeniowego przechodzą na kolejne 6 pełnych okresów rozliczeniowych. Liczba minut jakie przysługują klientowi w ramach opłacanego abonamentu jest wartością wynikową pozostałych parametrów.

Sekunda rozmowy za mniej niż grosz

Dołączając do grona użytkowników telefonii komórkowej Cyfrowego Polsatu, zyskuje się możliwość nieograniczonego kontaktu z rodziną. Niezależnie od tego, z jakiej sieci korzystają najbliżsi, można do nich dzwonić i esemesować w tej samej cenie, mając do dyspozycji całą, samodzielnie ustaloną kwotę abonamentu. Minuta rozmowy poza abonamentem kosztuje tylko 59 groszy, a SMS - zaledwie 20. Wszystko można mieć więc pod kontrolą.

prstats.po?p=220389

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.09.2014