Pudzianowski vs. Piliafas w PPV Cyfrowego Polsatu i ipla

Data: 
27 sie 2012

Już 15 września 2012 abonentów Cyfrowego Polsatu czeka największe wydarzenie MMA w Europie, które zawita nad polskie morze. Sobotni wieczór podczas jubileuszowej Gali KSW20 wypełnią aż dwie walki wieczoru, w tym pojedynek Mariusza Pudzianowskiego, pięciokrotnego mistrza świata zawodów „Strongman”, z Christosem Piliafasem, mistrzem organizacji King Of The Cage. „Symfonia walki” będzie nadawana na żywo z trójmiejskiej Ergo Areny, a dostęp do niej zyskają klienci platformy oraz użytkownicy aplikacji ipla. Całe wydarzenie można obejrzeć w ramach usługi „pay-per-view” (PPV) za 30 zł.

- Po pozytywnych doświadczeniach z realizacji dwóch poprzednich transmisji PPV zdecydowaliśmy się zaprezentować w ten sposób kolejne emocjonujące wydarzenie sportowe. Jubileuszowa Gala KSW20 może zdarzyć się tylko raz a dla sympatyków MMA jest prawdziwym sportowym świętem. Widzowie kanałów sportowych Polsatu i nasi abonenci pokochali tę dyscyplinę. Popularność KSW rośnie wraz z organizacją kolejnych gal. Kilka lat temu zawodnicy walczyli przy kilkusetosobowej widowni, dzisiaj ich starcia ogląda na żywo kilka tysięcy osób w hali i kilka milionów przed telewizorami. Wierzę, że „Symfonia walki” wzbudzi zainteresowanie odpowiednie do rangi wydarzenia  – mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu.

Transmisję z jubileuszowej Gali KSW20 w usłudze PPV,zapewniającejdostęp do wydarzenia na żywo, będą mogli obejrzeć w telewizji wszyscy abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu – także korzystający z dostępu do bezpłatnych kanałów telewizyjnych za pośrednictwem dekoderów operatora. Osoby, które nie posiadają dekodera Cyfrowego Polsatu mają możliwość zobaczenia walki na żywo w Internecie – za pośrednictwem największej telewizji internetowej ipla. Sygnał dostępny będzie za pośrednictwem strony www.ipla.tv oraz aplikacji ipla na komputery z systemem Windows. Podobnie jak w przypadku PPV w Cyfrowym Polsacie, opłata za dostęp do Gali w aplikacji ipla – zarówno w jakości SD, jak i HD – wynosi 30 zł.

Przekaz z KSW20 „Symfonia Walki” w Ergo Arenie będzie nadawany w dwóch formatach – tradycyjnym (SD) oraz w wysokiej rozdzielczości (HD). Transmisja rozpocznie się o godz. 19.00 studiem dedykowanym Gali. Na widzów czeka duża dawka adrenaliny. Na ringu  spotkają się: Mariusz „Pudzian” Pudzianowski – były strongman, aktualnie ósmy w polskim rankingu MMA, który prowadzi swoją karierę w kierunku bycia czołowym zawodnikiem MMA na świecie – z Christosem „The Mad Greek” Piliafasem – prawie dwumetrowym Amerykaninem greckiego pochodzenia, który odbył dotychczas pięć walk, a cztery z nich zanotował efektownym zwycięstwem przed czasem.

W innym pojedynku na ringu staną przeciwnicy polskiej i amerykańskiej narodowości, których   jedynym wspólnym mianownikiem jest zwycięstwo nad Kameruńczykiem Sokoudjou. Jan Błachowicz, obecny mistrz federacji KSW w wadze półciężkiej, stanie w obronie mistrzowskiego pasa naprzeciw „weterana” światowych klatek, Houstona Alexandra.

W trzecim z najważniejszych pojedynków KSW20 zobaczymy Marcina Różalskiego w walce z jego niedoszłym rywalem z KSW18, legendą K-1, Jerome’em Le Bannerem z Francji. W kategorii do 77 kg fani obejrzą starcie naszych krajowych czołowych zawodników – Borysa Mańkowskiego i Rafała Moksa. Oprócz nich entuzjaści mieszanych sztuk walki zobaczą również Karola Bedorfa, Kamila Walusia i Anzora Azhieva.

Już od godziny 19.00 widzowie będą mogli oglądać studio „Ostateczne odliczanie przed KSW20” wprowadzające w klimat Gali, które już tradycyjnie poprowadzi Mateusz Borek. Jego gośćmi będą między innymi najlepsi polscy zawodnicy MMA – Mamed Chalidow i Michał Materla (obaj wystąpią w kolejnej edycji KSW21) – oraz goście specjalni zaproszeni na jubileuszową Galę. W trakcie studia widzowie zobaczą również reportaże z przygotowań zawodników do KSW20 i materiały z ważenia, które odbędzie się dzień wcześniej. Dodatkowo redakcja sportowa Telewizji Polsat ogłosi najlepszą walkę w historii gal KSW oraz najlepszy nokaut i poddanie.

Cyfrowy Polsat, największa platforma satelitarna w Polsce, jest obecny w ponad 3,5 milionach gospodarstw domowych, co oznacza, że „Symfonia Walki” będzie dostępna dla ok. 25% polskich rodzin stanowiących ok. 11 milionów widzów. Dodatkowo wydarzenie można obejrzeć w aplikacji ipla, z której regularnie korzysta ponad 1,4 miliona użytkowników.

 

„Symfonia Walki” na platformie Cyfrowy Polsat

W Cyfrowym Polsacie transmisja w standardowej rozdzielczości będzie dostępna na kanale 24 a w HD - na pozycji 117. Zamówienia będzie można składać już od 31 sierpnia za pomocą jednego z trzech najbardziej dogodnych kanałów komunikacji:

  1. Przez SMS (o treści: nr karty dekodera.WALKA, wysyłany na nr 7043)
  2. W internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.cyfrowypolsat.pl
  3. W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta (dedykowane numery telefonu: dla użytkowników tel. stacjonarnego - 801 00 50 50, 222 127 255 oraz komórkowego - 699 44 50 50)

Zamówienia przyjmowane będą do momentu rozpoczęcia walk wieczoru, ale ze względów technicznych platforma nie gwarantuje dostępu do wydarzenia dla zamówień złożonych po godz. 20.00.

Klienci mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  1. Opłaty doliczonej do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (to opcja dla wszystkich abonentów nie posiadających zaległości w opłatach za regularne usługi)
  2. Przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim
  3. E-płatności
  4. Przelewu w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu

Dodatkowo nagranie Gali, wkrótce po jej zakończeniu, trafi do usługi Programy Online operatora (w sekcji TV Online) na www.cyfrowypolsat.pl i przez 14 dni będzie bezpłatnie dostępne dla wszystkich osób, które złożyły zamówienie na walkę w PPV.

Mistrzowskie starcia w ipla

„Symfonię Walki” w usłudze PPV przez Internet, również w jakości HD, będzie można oglądać poprzez stronę www.ipla.tv oraz aplikację ipla na komputery z systemem Windows. Możliwość zamówienia transmisji z Gali będą mieli tylko fani z terytorium Polski. Wirtualny bilet na walkę będzie można kupić na stronie www.ipla.tv od 31 sierpnia do 15 września br. Płatności będzie można realizować drogą elektroniczną – kartą kredytową lub przelewem.

prstats.po?p=221016

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014