Przedpremierowe odcinki drugiego sezonu "Hotelu 52" w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Data: 
27 sie 2010

Już od dzisiaj abonenci Cyfrowego Polsatu w ramach usługi VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa będą mogli oglądać przedpremierowe odcinki 2 serii serialu "Hotel 52", który na antenę Telewizji Polsat trafi 2 września.

Pierwsza seria "Hotelu 52" zdobyła liczne grono fanów, przyciągając przed ekrany kilka milionów widzów. Sezon drugi właśnie poszerza ofertę VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu. Już dzisiaj abonenci platformy, jako pierwsi, będą mieli możliwość obejrzenia pierwszego odcinka - na 7 dni przed jego telewizyjną premierą. Kolejne epizody będą dołączane co tydzień.

Serial będzie emitowany na kanale VOD 49. Usługę w cenie 5 zł za odcinek przedpremierowy, 3 zł za nowy odcinek i 9,90 zł za całą 2 serię będzie można zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/.

Świeża dawka perypetii pracowników i gości tytułowego hotelu na antenę Telewizji Polsat trafi 2 września.

"Hotel 52" to współczesna opowieść rozgrywająca się we wnętrzach czterogwiazdkowego hotelu, usytuowanego w centrum Warszawy. Jej rytm wyznacza dynamika miejsca, w którym możliwie jest każde spotkanie i wszystko może się zdarzyć. Specyfikę historii określają dramatyczne, śmieszne, czasami gorzkie przypadki hotelowych gości, które nieustannie splatają się z osobistymi losami ludzi pracujących w Hotelu 52. Każdy gość to osobna opowieść, a jego przyjazd do hotelu otwiera jej nowy rozdział.

Za sprawą świetnego scenariusza i gwiazdorskiej obsady tworzonej m.in. przez Laurę Samojłowicz, Magdalenę Cielecką, Krzysztofa Kwiatkowskiego i Rafała Królikowskiego  pierwszy sezon serialu zdobył rzesze wiernych fanów. Jak mówią twórcy, jego kontynuacja przyniesie jeszcze więcej emocji i niespodziewanych sytuacji obfitujących w humor i łzy. Do hotelowego personelu mają również dołączyć kolejne barwne postacie.    

Bieżąca oferta VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej dostępna jest na kanałach VOD 51 - VOD 65, po wciśnięciu przycisku "i" na pilocie, na stronie www.cyfrowypolsat.pl lub w Centrum Obsługi Klienta: 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22*.

* Opłata zgodna z planem taryfowym operatora

 

prstats.po?p=220658

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014