Przebojowe lato z VOD Domową Wypożyczalnią Filmową Cyfrowego Polsatu

Data: 
03 sie 2017

Tegoroczne lato jest wyjątkowo kapryśne, dlatego warto pamiętać o wspaniałej rozrywce, jaką oferuje VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu. W sierpniowej ofercie filmowej znajdą się m.in.: nowa komedia romantyczna Ryszarda Zatorskiego „Porady na zdrady”, obsypany Oscarami oraz rekordową liczbą siedmiu Złotych Globów „La La Land” z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone, pełna miłości i przyjaźni wzruszająca ekranizacja książki W. Bruce’a Camerona „Był sobie pies”, doskonały dramat kryminalny z Bryanem Cranstonem i Diane Kruger „Boss” oraz poruszający dramat o rozmowie z Bogiem „Chata” z Samem Worthingtonem i Olivią Spencer.

Zdradź ją, zanim ona zdradzi Ciebie

„Porady na zdrady” to nowa komedia twórcy takich hitów jak „Tylko mnie kochaj” i „Dlaczego nie!”. Zdradzone przez partnerów dwie przyjaciółki, Kalina i Fretka, postanawiają raz na zawsze rozprawić się z męską niewiernością. Zakładają biznes, którego celem jest testowanie lojalności mężczyzn. Wszystko się komplikuje, kiedy zlecenie daje Beata, podejrzewająca o zdradę swojego męża Macieja, coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. W komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego wystąpili Magdalena Lamparska, Mikołaj Roznerski, Anna Dereszowska, Krzysztof Czeczot, Weronika Rosati oraz Tomasz Karolak.

Musical na miarę XXI wieku

Damien Chazelle, reżyser obsypanego nagrodami „Whiplash”, tym razem zabierze widzów w podróż tętniącą energią, muzyką oraz tańcem. „La La Land” to romantyczna historia dwojga marzycieli: Sebastiana, grającego do kotleta muzyka jazzowego oraz Mii, początkującej aktorki, obecnie pracującej jako kelnerka, rozegrana na tle kolorowego i pełnego życia Los Angeles. W główne role wcielili się Ryan Gosling, Emma Stone oraz John Legend. Obraz zdobył aż 49 statuetek, w tym 6 Oscarów, 7 Złotych Globów, 5 statuetek BAFTA oraz 4 Satelity.

Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies

Znany z takich filmów jak „Moje pieskie życie”, „Wbrew regułom” czy „Czekolada” Lasse Hallström tym razem zaprasza widzów do pomerdanego świata najlepszego przyjaciela człowieka – psa. Ekranizacja bestsellerowej powieści W. Bruce’a Camerona pt. „Był sobie pies” pokazuje wzruszającą i zarazem pełną miłości i przyjaźni historię życia (żyć!) czworonoga. To również cenna lekcja ucząca prostego życia i czerpania radości z drobnych przyjemności, zabawy, oddania czy chociażby wspólnie spędzonych chwil.

Witaj w świecie zbrodni

Floryda, 1986 rok. Agent FBI Robert Mazur (w tej roli znany z kultowego serialu „Breaking Bad” Bryan Cranston) otrzymuje niebezpieczne zadanie wniknięcia do organizacji przestępczej Pablo Escobara. Mężczyzna, wcielając się w rolę piorącego brudne pieniądze biznesmana, zdobywa zaufanie jednego z najbliższych ludzi z otoczenia bossa. Przez kolejnych pięć lat, narażając swoje życie, zdobywa dowody mające pogrążyć narkotykową siatkę oraz współpracujących z nią skorumpowanych finansistów i polityków. „Boss” oferuje widzom potężną dawkę mocnej, męskiej rozrywki.

 Nigdy nie jesteś zupełnie sam

Dramat „Chata” z Samem Worthingtonem, Octavią Spencer i Timem McGrawem jest ekranizacją światowego bestsellera (ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy) o tym samym tytule autorstwa Williama P. Younga. Poruszająca historia o ojcu, który po stracie córki musi zmierzyć się z najtrudniejszym zadaniem w swoim życiu. Kiedy mężczyzna wydaje się być u kresu swojej rozpaczy otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do miejsca, gdzie rozegrał się dramat dziewczynki.

Do czego zdolna jest matka, by odzyskać swoje dziecko

Trzymający w napięciu thriller „Porwany” jest kolejnym dziełem producenta takich hitów jak „Salt” i „Transformers”. Tym razem Halle Berry wciela się w rolę matki, której syn zostaje porwany podczas beztroskiej wizyty w parku rozrywki. Kobieta, widząc brak skuteczności policji, postanawia działać na własną rękę. Pełna determinacji zrozpaczona kobieta jest gotowa zrobić wszystko, by uratować ukochane dziecko.

Bunt przykładnych mamusiek

„Złe mamuśki” to nowa komedia twórców trylogii „Kac Vegas”, tym razem w wersji dla kobiet. Na co dzień perfekcyjna pani domu, żona wspaniałego męża oraz robiąca karierę Amy Mitchell, zmęczona codziennym kieratem, w końcu mówi dość idealnemu życiu. Wraz z innymi skupionymi wyłącznie na dzieciach i domu koleżankami postanawia zająć się sobą w myśl zasady, że szczęśliwa mama to lepsza mama. W pełnej życiowych sytuacji komedii wystąpiły: Mila Kunis, Christina Applegate, Kathryn Hahn, Kristen Bell, Jada Pinkett Smith oraz Annie Mumolo.

Powrót legendy

Legendarny zabójca John Wick znowu powraca do akcji, która tym razem toczy się na starym kontynencie, wśród ognistej włoskiej organizacji zabójców. Trzymająca w napięciu adrenalina, dopracowane sceny walki, w większości których wcielający się w główną rolę Keanu Reeves wystąpił osobiście, sprawiają, że „John Wick 2” wyniósł kino akcji na nowy poziom. W kontynuacji kultowego hitu producentów takich filmów jak „Sicario”, „Miasto złodziei” czy „Niezniszczalni” oprócz Reeves’a wystąpili: Laurence Fishburne, Riccardo Scamarcio, Ian McShane, Ruby Rose oraz Lance Reddick.

A Ty, jesteś Graczem czy Widzem?

„Nerve” to trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty thriller, oferujący porywający rozwój akcji oraz wielkie emocje. Wcielający się w główne role Emma Roberts oraz Dave Franco włączają się do gry, w której, wykonując niebezpieczne zadania, zdobywają ogromną popularność wśród śledzących ich obserwatorów. Z początku ekscytująca gra szybko staje się walką o życie na oczach i za zgodą milionów widzów.


Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 30.08.2017