Projekt "Kino Letnie" rozszerzony o kolejne miasto, nowego partnera i dodatkowe atrakcje

Data: 
30 lip 2012

Wakacyjny projekt CYFROWEGO POLSATU, kanału filmowego FILMBOX i rozgłośni ANTYRADIO dociera również do Jastarni. W nadmorskiej miejscowości "Kino Letnie" wystartuje 1 sierpnia br. i potrwa do końca miesiąca. Przez 5 tygodni, od poniedziałku do piątku po zachodzie słońca, miłośnicy kina mogą obejrzeć hity filmowe w plażowej scenerii. Organizatorzy zapraszają na otwarte pokazy 10 tytułów, w tym m.in. "Między słowami" nominowany do pięciu Złotych Globów, "Pulp Fiction" w reżyserii Quentina Tarantino czy "Londyński Bulwar" z Colinem Farellem i Keirą Knightley. Dotychczasowa koncepcja projektu została poszerzona o "Strefę Dziecka" pod patronatem platformy i jej macierzystego kanału dla najmłodszych POLSATU JIM JAM. Dodatkowo CYFROWY POLSAT zapewni na plaży bezpłatne hotspoty.

Spędzając wakacje w nadbałtyckim kurorcie, najlepiej wybrać się na plażę, gdzie czeka nie tylko słońce i szum fal, ale także liczne atrakcje. W tym roku FILMBOX, ANTYRADIO i CYFROWY POLSAT zapewnią mieszkańcom i plażowiczom odpoczywającym w Jastarni lub okolicach dodatkową rozrywkę. Fanów dobrego kina w plenerze zapraszamy do Beach Village, gdzie czekają leżaki, na których widzowie będą mogli wygodnie usiąść i błyskawicznie przenieść się w magiczny świat filmu. Kino pod chmurką będzie działać przez 5 dni w tygodniu (z wyjątkiem weekendów), aż do 31 sierpnia br. W ramach "Kina Letniego" wyświetlone zostaną hity prosto z afiszy kinowych: "Taxi 4", "Transporter", "Człowiek, który gapił się na kozy", "Między słowami", "Pulp Fiction", "Rzeź", "Dziennik zakrapiany rumem", "Cztery pokoje", "Świat według Barney'a" i "Londyński Bulwar".

Dodatkowo goście Beach Village i plażowicze, którzy ulokują się przy wejściu 49, będą mieli darmowy dostęp do szybkiego, mobilnego Internetu CYFROWEGO POLSATU. Przez najbliższych 6 tygodni, do 5 września br. platforma zapewni w tym miejscu hotspoty, czyli otwarte punkty dostępu, umożliwiające bezpłatne połączenie z Internetem przez protokół Wi-Fi.

To jednak nie wszystkie niespodzianki. Z myślą o najmłodszych "urlopowiczach", największa platforma w Polsce we współpracy ze swoim kanałem dziecięcym - POLSAT JIM JAM - przygotowała "Strefę Dziecka". Małych plażowiczów partnerzy także zapraszają w okolice Beach Village, gdzie codziennie od 10.00 czekają na nich liczne aktywności. W specjalnym namiocie będzie działał "kącik telewizyjny" z bajkami emitowanymi przez POLSAT JIM JAM. Zaplanowano także miejsce do gry w piłkę, plac zabaw na piasku, kącik do rysowania i ściankę fotograficzną. Liczne gry i konkursy z nagrodami z pewnością uatrakcyjnią pobyt wszystkich milusińskich na jastarniańskiej plaży.

Projekt "Kino Letnie" jednocześnie odbywa się w czterech innych miastach - Warszawie, Krakowie, Katowicach i Sosnowcu - gdzie bezpłatne pokazy filmowe rozpoczęły się 4 lipca i potrwają do 1 września br. Tam CYFROWY POLSAT również zapewnia podczas wydarzenia bezpłatne hotspoty, testy superszybkiego Internetu LTE i TV Mobilnej oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Patronami medialnymi "Kina Letniego" są HATOR, stopklatka.pl, Infoscreen, Ipla.tv, Empik.com oraz dziennik Super Express. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Burmistrz Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy, Miasto Sosnowiec i Urząd Miasta Katowice. Partnerami ,,Kina Letniego" są: Pub Lolek w Warszawie, Krakowska Komisja Filmowa w Krakowie, Beach Village w Jastarni.

prstats.po?p=220573

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014