Premiera Romance TV HD w ofercie Cyfrowego Polsatu

Data: 
18 lis 2013

Romance TV HD, kanał przedstawiający świat namiętnej miłości, palącej zazdrości i pełnych nadziei pojednań, startuje dziś w Cyfrowym Polsacie, największej polskiej platformie satelitarnej, w ramach pakietu dodatkowego Film HD.

Romance TV HD pojawi się na 145 pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. Jest nadawany w standardzie MPEG-4, a dostęp do niego będą mieli użytkownicy dekoderów HD, posiadający pakiet dodatkowy Film HD. To 38 stacja HD dostępna dla abonentów Cyfrowego Polsatu i jednoczenie 19 kanał w pakiecie Film HD, który można kupić wraz z pakietem Familijnym Max HD.

Po udanym wejściu na rynek wiodących telewizji kablowych i satelitarnych, kanał na stałe znalazł już swoje miejsce w Polsce, a jego dołączenie do oferty największego operatora otwiera stacji drogę do całego potencjału abonentów telewizji satelitarnej w Polsce.

- Zawsze jesteśmy otwarci na propozycje nowych, ciekawych stacji. Romance TV HD, który wzbogacił pakiet Film HD doskonale wpisuje się w potrzeby naszych abonentek, zainteresowanych serialami i dobrym kinem kobiecym, które mogą oglądać w wysokiej jakościmówi Beata Białkowska, dyrektor marketingu i sprzedaży w Cyfrowym Polsacie S.A.

Tim Werner, Dyrektor Operacyjny Mainstream Networks oraz Romance TV Germany: - Cieszymy się, że kanał Romance TV od tej pory będzie obecny również w ofercie Cyfrowego Polsatu. Ten niewątpliwy sukces z pewnością pozytywnie wpłynie na nasze plany i projekty na zagranicznych rynkach. Przede wszystkim jednak, jest to dobra wiadomość i nowość dla samych abonentów Cyfrowego Polsatu, których oferta poszerzy się o wysokiej jakości kanał filmowy HD o tematyce romantycznej.

- Dzięki romantycznym, uczuciowym i pełnym namiętności filmom, Romance TV zapewnia swoim widzom zarówno relaksujące, jak i pełne emocji chwile, zgodnie ze swoim mottem: „Czas na Uczucia”. Kanał u swych podstaw zapewnia dostęp do najlepszych europejskich produkcji gatunku romantycznego. Jednocześnie, zgodnie ze swoją ideologią, Romance TV całkowicie pozbawiony jest przemocy. – podkreśla Krzysztof Mikulski, Dyrektor Zarządzający Romance TV Polska.

Kanał od 2009 roku należy do Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG. Opierając swoją ofertę na formatach odnoszących w Niemczech ogromny sukces, stacja proponuje swojej kobiecej publiczności najlepsze europejskie produkcje romantyczne. Ekranizacje bestsellerów światowej klasy autorek, takich jak Rosamunde Pilcher, Inga Lindstroem, Barbara Wood, Utta Danella czy Emilie Richards, to nie wszystko, co Romance TV ma do zaoferowania swoim widzom. Kanał może pochwalić się również produkcjami premium, jak choćby „Statek marzeń”, a także premierowymi odcinkami seriali, takich jak „Burza uczuć”, który znalazł się w pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych produkcji filmowych w Europie. Prezenterką kanału jest polska aktorka, Aleksandra Woźniak, która sama już wkrótce zagra w nowej produkcji z cyklu „Rosamunde Pilcher”.

Jutro uruchomiony zostanie również fanpage Romance TV na portalu społecznościowym Facebook, na którym będą pojawiały się informacje o hitach programowych, konkursach, a także nowinki o gwiazdach kanału.

prstats.po?p=259952

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014