Prawdziwa gratka dla fanów kina. Pakiet FilmBox Premium bez dodatkowych opłat w Cyfrowym Polsacie

Data: 
15 cze 2020

Od poniedziałku, 15 czerwca br., Cyfrowy Polsat udostępnił bez dodatkowych opłat pięć kanałów z pakietu FilmBox Premium: FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Family, FilmBox Action i FilmBox Arthouse. Kanały są dostępne na dekoderach satelitarnych, na dekoderze EVOBOX IP dedykowanym do usługi telewizji kablowej IPTV oraz mobilnie – w serwisie Cyfrowy Polsat GO (z aktywną opcją ON THE GO). „Otwarte okno” potrwa do 30 czerwca br.

Na ponad dwa tygodnie abonenci telewizji satelitarnej (od pakietu Mini HD) oraz abonenci telewizji kablowej IPTV (od pakietu Rodzinnego IP) w Cyfrowym Polsacie otrzymali bezpłatny dostęp do atrakcyjnej oferty programowej kanałów FilmBox, w tym najlepszych seriali, hollywoodzkich hitów kinowych w gwiazdorskiej obsadzie i niezależnego kina artystycznego. Wśród nich są m.in. genialny serial „Młody papież” z Jude’em Lawem, nominowany do Oscara dramat „Sprzymierzeni” z Bradem Pittem i Marion Cotillard czy klasyka artystycznego kina wojennego „Rzym, miasto otwarte”.

filmbox_bez_dodakowych_oplat_w_cyfrowym_polsacie.png

W „otwartym oknie” udostępnione są kanały z pakietu FilmBox Premium:

  • FilmBox Premium HD – to wysmakowana oferta wielokrotnie nagradzanych filmów – uczta dla kinomana. Produkcje, które zdobyły prestiżowe nagrody, świetni aktorzy, głośne obrazy hollywoodzkie i uznane kino europejskie. Na antenie można znaleźć to, co w kinie najlepsze. Kanał jest emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę. Dostępny jest na pozycji 32 w telewizji satelitarnej oraz w telewizji kablowej IPTV.
  • FilmBox Extra HD – kanał premium, który prezentuje starannie wyselekcjonowane hity filmowe i serialowe w jakości full HD. W ofercie kanału można znaleźć wysokobudżetowe hollywoodzkie przeboje, a także najlepsze europejskie produkcje. Kanał jest emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę. Dostępny jest na pozycji 141 w telewizji satelitarnej oraz w  telewizji kablowej IPTV.
  • FilmBox Family – klasyka rozrywki dla całej rodziny. Kanał prezentuje filmy, które spodobają się zarówno najmłodszym widzom, jak i dorosłym. W ofercie programowej znajdują się popularne produkcje dla dzieci i młodzieży, kreskówki, zabawne komedie oraz seriale i filmy familijne. Wspólna rodzinna zabawa gwarantowana! Kanał jest emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę. Dostępny jest na pozycji 33 w telewizji satelitarnej oraz w telewizji kablowej IPTV.
  • FilmBox Action – kanał filmowy adresowany do miłośników kina akcji. Prezentuje repertuar z dużą dawką adrenaliny – od kryminałów i filmów sensacyjnych, przez westerny i obrazy katastroficzne, aż po thrillery i horrory. W ciągu dnia ramówkę wypełniają propozycje adresowane do młodszych odbiorców, wieczory natomiast są zarezerwowane dla dorosłego widza. Poza filmami fabularnymi w ofercie kanału znajdują się również seriale. Dostępny jest na pozycji 54 w telewizji satelitarnej oraz w telewizji kablowej IPTV.
  • FilmBox Arthouse – jedyny globalny kanał telewizyjny prezentujący filmy fabularne, dokumentalne oraz krótkometrażowe autorstwa niezależnych filmowców z całego świata. W repertuarze znajdują się produkcje zaliczane do kina autorskiego, dzieła spoza głównego nurtu kina, filmy debiutujących reżyserów, produkcje eksperymentalne i offowe. FilmBox Arthouse umożliwia widzom poznanie filmów, które w większości są prezentowane wyłącznie na festiwalach filmowych, a bardzo rzadko na antenach kanałów telewizyjnych. Kanał jest dostępny na pozycji 53 w telewizji satelitarnej oraz w telewizji kablowej IPTV.

Pakiet FilmBox Premium

Stworzony dla prawdziwych fanów kina pakiet FilmBox Premium jest dostępny w ofercie telewizji satelitarnej, telewizji kablowej IPTV oraz telewizji internetowej  OTT w cenie 10 zł/mies. Pakiet dostępny jest z umową na czas nieokreślony, dzięki czemu możliwe jest włączenie go w dowolnym momencie. Z aktywną opcją ON THE GO z pakietu FilmBox Premium można korzystać również na urządzeniach mobilnych w aplikacji Cyfrowy Polsat GO.

 

Wszystkie kanały filmowo-serialowe FilmBox, wchodzące w skład pakietu FilmBox Premium, dostępne są również w pakiecie Film z oferty operatora.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 15.06.2020