Podróż do Paryża na finał French Open do wygrania w konkursie Eurosportu i Cyfrowego Polsatu!

Data: 
07 maj 2014

Od 7 do 25 maja br. Eurosport wspólnie z Cyfrowym Polsatem, największą platformą satelitarną, zapraszają abonentów operatora do udziału w konkursie Pojedynek na korcie. Uczestnicy zabawy mogą wygrać wyjazd dla dwóch osób do Francji na finał turnieju singlowego mężczyzn French Open odbywający się na kortach im. Rolanda Garrosa w Paryżu! W puli nagród znalazły się także oficjalne turniejowe piłki tenisowe.

Konkurs Eurosportu i Cyfrowego Polsatu nawiązuje do prestiżowego turnieju tenisowego French Open, który będzie emitowany na antenie kanału Eurosport w dniach 25 maja – 8 czerwca br. Przez cały czas trwania konkursu, na stronie www.cyfrowypolsat.pl i fanpage’u operatora w serwisie Facebook.com pod adresem www.facebook.com/CyfrowyPolsat umieszczona będzie aplikacja, w której uczestnicy będą staczać pojedynki tenisowe na wirtualnym korcie. Dodatkowym wyzwaniem konkursowym będzie także udzielenie kreatywnej odpowiedzi na pytanie otwarte. Przygotowane zadania nawiązują do turnieju French Open, a podczas ich rozwiązywania liczyć się będzie zręczność i pomysłowość.

French Open to drugi w roku turniej tenisowego Wielkiego Szlema - najważniejszych rozgrywek w tenisowym kalendarzu. Polskimi nadziejami na sukces w turnieju są Agnieszka Radwańska, Jerzy Janowicz, Łukasz Kubot i Urszula Radwańska. Wyłącznym nadawcą trzech tenisowych turniejów wielkoszlemowych, w tym turnieju na kortach Rolanda Garrosa jest Eurosport, kanał dostępny w ofercie Cyfrowego Polsatu oraz w największej polskiej telewizji internetowej IPLA.

Kanał Eurosport jest dostępny dla abonentów Cyfrowego Polsatu od Pakietu Familijnego HD, znajduje się na pozycji 14 na liście kanałów platformy.

prstats.po?p=277829

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 23.09.2014