Podłącz dekoder do Internetu i oglądaj HBO GO w prezencie!

Data: 
01 wrz 2015

cp_promocja_hbogo_wrzesien_633x230_0.jpg

Abonenci Cyfrowego Polsatu korzystający z pakietu Familijnego HD lub Familijnego Max HD, którzy podłączą swój dekoder do Internetu, otrzymają dostęp do serwisu HBO GO bez dodatkowych opłat aż do końca września! To wyjątkowa możliwość zapoznania się z hitami filmowymi i kultowymi serialami z biblioteki HBO.

Promocja skierowana jest do abonentów platformy, którzy nie posiadają aktualnie w swojej ofercie usługi HBO GO oraz użytkują jeden z dekoderów HD produkcji Cyfrowego Polsatu: PVR HD 7000, HD 6000, HD 5500s, HD 5000, HD 3000, MINI HD 2000. Jeżeli w okresie od 1 do 30 września br. za pomocą kabla Ethernet lub modułu Wi-Fi podłączą swoje urządzenie do Internetu, zyskają dostęp do serwisu HBO GO i możliwość oglądania wszystkich zgromadzonych w nim treści bez dodatkowych opłat aż do końca miesiąca.

HBO GO to internetowy serwis, który za pomocą komputera, smartfona, tabletu, telewizora lub dekodera z aplikacją HBO GO umożliwi nieograniczony dostęp do programu HBO oraz zawartych w nim treści: produkcji HBO, filmowych hitów, kultowych seriali, programów dokumentalnych, komediowych i innych. HBO GO to tytuły takie jak: „Godzilla”, „Annie”, „Robocop”, „Hobbit: Pustkowie Smauga”, „Nauka spadania”, „Gra o tron”, ”Detektyw”, „Wataha” czy „Bez tajemnic”. HBO GO to ponad 2000 godzin najlepszej rozrywki dostępnej, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Abonenci usługi telewizyjnej Cyfrowego Polsatu zainteresowani posiadaniem stałego dostępu do programu HBO, mogą do każdego pakietu podstawowego dokupić pakiet HBO HD HBO GO, składający się z kanałów HBO HD, HBO 2 HD, HBO Comedy HD oraz internetowego serwisu HBO GO, oferowany już od pakietu Rodzinnego HD za 19,90 zł.

Oferta promocyjna jest limitowana.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 01.09.2015