„Pod Mocnym Aniołem” – wyłącznie w IPLI i VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Data: 
19 maj 2014


teaser

Już od dzisiaj największa telewizja internetowa IPLA oraz VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu, jako jedyne w Polsce, zapraszają widzów na największy hit kinowy ostatnich miesięcy – „Pod Mocnym Aniołem”.

„Pod Mocnym Aniołem” to opowieść o życiu osoby uzależnionej od alkoholu, widziana oczami Wojciecha Smarzowskiego, reżysera takich hitów, jak: „Dom zły”, „Róża”, „Wesele” i „Drogówka”. Główny bohater filmu, znany pisarz Jerzy (w tej roli Robert Więckiewicz) żyje w prze-konaniu, że walkę z nałogiem ma już za sobą. Spotyka nową miłość, co daje mu jeszcze większą nadzieję na przyszłość. Wszystko się zmienia, kiedy trafia do baru Pod Mocnym Aniołem, z którego droga na leczenie odwykowe okazuje się bardzo krótka… Życie Jerzego to powtarzająca się sekwencja zdarzeń: obietnice poprawy, ulubiony bar, odwyk, powrót do normalnego funkcjonowania i znowu obietnice… W filmie wystąpili bardzo znani i cenieni polscy aktorzy: Robert Więckiewicz, Jacek Braciak, Andrzej Grabowski, Kinga Preis, Izabela Kuna oraz Marcin Dorociński.

Dostęp do najnowszej produkcji Wojciecha Smarzowskiego w telewizji internetowej IPLA mają wszyscy użytkownicy platformy za pośrednictwem strony www.ipla.tv, a dzięki dedykowanym aplikacjom także użytkownicy: komputerów z systemem Windows, urządzeń mobilnych z systemem Android, telewizorów Smart TV (LG, Samsung, Panasonic, Thomson, TCL i Philips), dekoderów Cyfrowego Polsatu i Netia Playera.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą obejrzeć film „Pod Mocnym Aniołem” na pozycji 150 VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej.

prstats.po?p=279047

Ostatnia aktualizacja 23.09.2014