Pełna oferta w Cyfrowym Polsacie promocyjnie bez opłat

Data: 
25 sie 2009

Cyfrowy Polsat wprowadził dzisiaj nowe promocje, dające możliwość korzystania przez 4 miesiące z pełnej oferty platformy bez wnoszenia opłat. Jednocześnie klient przed upływem okresu promocyjnego może zdecydować o zmianie pakietu na niższy.

Nowe promocje dotyczą pakietu Familijnego i pakietu Super Film, które klient otrzymuje bezpłatnie na 4 miesiące. Umowa zawierana jest na 29 miesięcy, ale do końca 4 miesiąca można podjąć decyzję, przekazaną w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży, na infolinii, e-mailowo lub pisemnie, o zmianie oferty na dowolny niższy, minimum Familijny, pakiet.

Umożliwiając widzom bezpłatne zapoznanie się z pełną proponowaną przez nas ofertą programową, pozwalamy podjąć im w pełni obiektywną decyzję dotyczącą docelowo subskrybowanego pakietu. Wierzę, że dzięki temu wrośnie zadowolenie naszych klientów, którzy nie ponoszą żadnego ryzyka finansowego związanego z oceną naszej oferty premium - powiedział Dominik Libicki, Prezes Zarządu, Cyfrowy Polsat SA.

W ramach najnowszych promocji cyfrowy dekoder SD można kupić już za 79 zł. Platforma udostępnia także wszystkie modele dekoderów za jednorazową opłatą: cyfrowy dekoder SD za 79 zł, dekodera HD za 149 zł oraz w najbliższym czasie dekoder HD z twardym dyskiem za 199 zł. Drugie rozwiązanie zapewnia klientowi jeszcze większy komfort  korzystania z usług Cyfrowego Polsatu, ponieważ to operator ponosi pełną odpowiedzialność za sprzęt, niezależnie od tego, jak długo widz będzie korzystał z usług platformy.  

Ten sam rodzaj promocji oferowany jest także z umową na 13 miesięcy i w tej opcji abonent może liczyć na dwa miesiące pełnej oferty, oczywiście z możliwością zmiany pakietu przed upływem drugiego miesiąca.

Sprzedaż powyższych usług jest wspierana dużą, zasięgową kampanią ATL, która w pierwszym etapie została uruchomiona w telewizji. Spoty utrzymane w dotychczasowej konwencji rodzinności, ciepła i bliskości, promujące zarówno bogactwo oferty platformy, jak i jej poszczególne obszary tematyczne, będą emitowane w: Telewizji Polsat, Polsacie 2, Polsacie Sport, TV4, TVP, TVP Info, TVN, TVN7, TVN24 oraz kanałach tematycznych, np. Discovery. Nowe spoty pod opieką reżyserską Mariusza Paleja przygotował dom produkcyjny CineArt Production oraz studio Nextmedia w zakresie postprodukcji i animacji. Za kreację jest odpowiedzialna agencja Rozgłośnia, a za planowanie i zakup mediów dom mediowy Media Direction OMD. Jednocześnie do promocji usług operatora zostaną wykorzystane narzędzia BTL, w tym materiały POS.

 

prstats.po?p=220567

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.09.2014