Październikowe nowości w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Data: 
06 paź 2010

Najnowsza komedia Juliusza Machulskiego "Kołysanka", "Iniemamocni" studia Pixar i Jake Gyllenhal jako Dastan w "Książę Persji: Piaski czasu" - to tylko część propozycji, jakie Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów w ramach październikowej oferty VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej.

W ostatnich dniach oferta VOD Cyfrowego Polsatu została także wzbogacona o wyreżyserowane przez Patryka Vegę "Ciacho" - komedię romantyczną z gwiazdorską obsadą, w skład której weszli, m.in. Paweł Małaszyński, Marta Żmuda - Trzebiatowska i Tomasz Karolak. Natomiast wśród przewidzianych na październik premier w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej znalazły się, m.in.: nakręcony na podstawie powieści C. S. Lewisa megahit "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" oraz tegoroczny przebój "Książę Persji: Piaski Czasu". Oba filmy dostępne będą w drugiej połowie miesiąca.

Od 1 października abonenci Cyfrowego Polsatu mogą obejrzeć najnowszą komedie Juliusza Machulskiego "Kołysanka" oraz nagrodzoną dwoma Oscarami animację "Iniemamocni". Barwne perypetie dwóch filmowych rodzin - wampirów i superbohaterów z całą pewnością umilą widzom coraz dłuższe jesienne wieczory i zapewnią rozrywkę na najwyższym poziomie.

W katalogu VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej dostępne są również, m.in. takie znakomite tytuły, jak "Ratatuj", "Księga ocalenia", "Gang dzikich wieprzy", "Astro boy", "Agora" i "Generał Nil".

Dla wszystkich, którzy chcą przekonać się w jak prosty sposób można korzystać z VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej, Cyfrowy Polsat udostępnił bezpłatnie przedpremierowe odcinki najnowszego sezonu serialu "Hotel 52" (kanał VOD 49) oraz promocyjnie w październiku hit "Taxi 4".

Z bieżącą ofertą filmową Domowej Wypożyczalni Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na trzy sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na kanałach VOD 51 - VOD 65 (po naciśnięciu na pilocie "i" lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta - 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22* oraz na stronie www.cyfrowypolsat.pl.

Każdy film można zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/.

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat nowości w ofercie VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa.

Ciacho - od 24.09
Reż. Patryk Vega
Obsada: Paweł Małaszyński, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Tomasz Kot, Joanna Liszowska, Marcin Bosak, Danuta Stenka, Cezary Żak
Polska 2010, 110 min., 12+ komedia
"Ciacho", to pełna rozmachu i fantazji, trzymająca w napięciu i bogata w dowcipne dialogi opowieść o tym, że każdy może stać się bohaterem i znaleźć swoją drugą połówkę.

Iniemamocni (The Incredibles) - od 01.10
Reż. Brad Bird
Obsada: Holly Hunter (głos)
USA 2004, 120 min.
Bob Parr i jego żona Helen byli kiedyś największymi pogromcami przestępców, ratowali czyjeś życia i walczyli ze złem dosłownie każdego dnia. Piętnaście lat później, zmuszeni do przeistoczenia się w zwykłych obywateli, mieszkają na przedmieściu, borykają się z przyziemną, codzienną egzystencją i wychowują trójkę dzieci: Violę, Maksa i najmłodszego Jack-Jacka. Bob ciągle marzy, by wrócić do dawnego życia superbohatera i nagle pojawia się przed nim taka szansa. Tajemnicza wiadomość wzywa go na odległą wyspę, gdzie otrzymuje ściśle tajne zadanie. Wkrótce jednak okazuje się, że cała rodzina musi połączyć swe niezwykłe umiejętności superbohaterów, by ocalić świat przed totalną zagładą.

Kołysanka - od 01.10
Reż. Juliusz Machulski
Obsada: Robert Więckiewicz, Małgorzata Buczkowska
Polska 2010, 95 min., 12+ komedia
Najnowsza komedia mistrza gatunku - Juliusza Machulskiego. W zagadkowych okolicznościach znikają kolejno mieszkańcy i goście pewnej malowniczej miejscowości jakby zapadli się pod ziemię. Śledztwo odsłania mroczną tajemnicę.

Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa (The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe) - od 15.10
Reż. Andrew Adamson
Obsada: William Moseley, Tilda Swinton
USA, Wielka Brytania 2005, 140 min., 12+ familijny
Czwórka rodzeństwa przez starą szafę wkracza do magicznego świata Królestwa Narnii. Dzieci odkrywają cudowną i pozornie spokojną krainę zamieszkałą przez mówiące zwierzęta, fauny, centaury i olbrzymy.

Książę Persji: Piaski Czasu (Prince of Persia: The Sands of Time) - 25.10
Reż. Mike Newell
Obsada: Jake Gyllenhaal, Gemma Arterton, Ben Kingsley
USA 2010, 120 min., 10+ przygodowy
Niepokorny książę Dastan (Jake Gyllenhaal) łączy siły z przebiegłą księżniczką Taminą, aby strzec magicznego sztyletu, który pozwala cofnąć czas, a tym samym daje właścicielowi władzę nad światem.

* Opłata zgodna z planem taryfowym operatora

 

prstats.po?p=220566

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014